Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39. yeni bölüm fragmanında Hızır’a şok tuzak! İzle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39. yeni bölüm fragmanında Hızır’a şok tuzak! İzle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39. bölümde neler olacak? Hızır'ın uyarılarını dikkate almayan Meryem, Nazlı'ya çocuğunu götürür. Tetikçi, Meryem'i vurabilecek mi? Şahin Ağa, yeğeninin intikamı için öldürürenlerin peşine düşer. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39. yeni bölüm fragmanı, özeti ve daha fazlası haberimizde.
Magazin 7 Haziran 2016 - 14:48

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı, dün akşam hayranları ile paylaşıldı. Merakla beklenen fragmanda bu akşam ekranlara gelecek 39. yeni bölüme dair ipuçları vardı. Tipi Murat, ablası Emine’nin öldürülmesinden Fikret’i suçlu bulur ve öldürmek ile tehdit eder ama araya Hızır girer. Şahin ağa ise yeğeninin ölümünden sorumlu kim varsa peşine düşer ve intikamını alır. Hızır, Meryem’i Nazlı ve çocuğu konusunda uyarır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam yayın saatinde aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39. yeni bölüm izle (7 Haziran Salı 20.00 ATV)

EŞKIYA DÜNYA HÜKÜMDAR OLMAZ 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYA HÜKÜMDAR OLMAZ 39. YENİ BÖLÜM KONUSU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde bu akşam; Alparslan’ın masada vurduğu Toprak’ın yeğeni, amcasının yerine oturma hırsıyla gözü kararan Hakan yanlışlıkla Emine’yi vurmuştur. Fikret’le Tipi’yi bir araya getiren bu felaket aralarındaki gerginliği arttırır. Özkan’ın arkasında olduğu eylemler şahsi hesaplaşmalara yol açacaktır. Hızır Çakırbeyli ise yaşananları uzaktan izlemekle yetinmez.

Bu sırada Alparslan devletle olan görüşmelerinde bir kademe daha atlamak üzeredir. Davut’la yapacağı görüşmede belki de ona tüm masaları yönetme fırsatını tanınacaktır. Asıl merak konusu olan ise amcalarının bu görüşmeye nasıl yaklaşacağıdır. Şahin Ağa, yeğenine yapılan saldırıdan sorumlu kim varsa peşine düşer ve tek tek intikamını alır.

Yunus Selim’in halen evde oluşu Meryem’in son zamanlardaki en büyük sıkıntısı haline gelmiştir. Bir tarafta gözü yaşlı Nazlı, diğer tarafta vicdanlı bir anne Meryem var ancak bebeği annesine kavuşturmak da yine Meryem’e düşecektir. Meryem, Hızır’ın uyarılarına rağmen Yunus’u annesine götürür. Fakat kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir. Nurten’in tuttuğu tetikçi, Meryem’i uzaktan izlemektedir.

EŞKIYA DÜNYA HÜKÜMDAR OLMAZ GEÇEN BÖLÜM ÖZETİ

Hızır, Nazlı’ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır’ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem’e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten’den gelir. Toprak’ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan’ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret’in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan’ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret’i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine’yi etkileyecektir.

Son güncelleme: 17:45 - 07.06.2016