Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm (Sezon Finali) izle: Hızır ile Meryem vuruldu, herkes ağladı!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm (Sezon Finali) izle: Hızır ile Meryem vuruldu, herkes ağladı!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. son bölümünde şok sahnelerle ile sezona veda etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Hızır ile Meryem'in vurulması Çakırbeyli ailesini ile izleyenleri şok ederken Deniz Çakır diziden ayrılıyor mu sorusunu akıllara getirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. son bölüm - sezon finalini haberimizden izleyebilirsiniz. İşte sezon finalinde yaşananlar...
Magazin 15 Haziran 2016 - 09:27

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. son bölümü ile dün sezon finali yaptı fakat izleyenleri şok eden gelişmeler yaşandı. Dizide Hızır, masada çoğunluğun oyu ile başkan seçildi ve Ünal’ı masadan kovdu. Meryem ile başbaşa vakit geçirmek isteyen Hızır’ı adım adım izleyen tetikçi katil, ikisini de vurmayı başardı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bölümünde son sahne izleyen herkesi ağlattı. Peki Hızır ile Meryem yaşayacak mı? Meryem’i canlandıran Deniz Çakır, dizide ölüp ayrılacak mı? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izle (40. bölüm 14 Haziran Salı)

OKTAY KAYNARCA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam sezon finali ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlandığı saatlerde başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan veda gibi bir mesaj geldi. Oktay Kaynarca’nın bu mesajı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinde yaşananların önüne geçti… Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın başrollerinde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezon finali yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finalinin yayınlandığı sıralarda başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan veda gibi bir mesaj geldi.

oktayic

Oktay Kaynarca Instagram hesabından “Emeği geçen bütün yol arkadaşlarımın emeklerine yüreklerine sağlık,her dakikasında çok keyif aldığım bir yolculuktu…..” mesajını paylaştı. Sezon finalinde Hızır ve Meryem Çakırbeyli'nin vurulması Oktay Kaynarca'nın veda mesajıyla birlikte ayrılık iddialarını güçlendirdi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde en önemli gelişme Hızır’ın masada başkan seçilmesi ve Ünal’ı masadan kovmasıydı. Hızır, çoğunluğu arkasına alarak masada liderliği ele geçirdi ve ilk yaptığı şey Ünal’ı masadan çıkarmak oldu. İşte Hızır’ın yeni lider olduğu anlar…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır, Meryem ile başbaşa vakit geçirmek ister. Son zamanlarda birbirlerinden epey uzak Hızır – Meryem çifti, herkesten uzak bir sahilde huzur dolu saatler geçirirler. Daha sonra başbaşa yemek yiyen mutlu çift, lokantadan çıktıkları vakit bir çiçekçiden Hızır, Meryem’e gül almak ister. Çiçekçi ise Nurten tarafından Meryem’i vurması için tutulmuş kiralık katildir. Tam gülleri Meryem’e verdiği sırada silahını çeken katil, önce Meryem’i sonra Hızır vurdu. Hızır vurulmasına rağmen silahını çekerek kiralık katili öldürür. İzleyicilerin şok olduğu sahnede iki çift yanyana yola uzanırlar. Bu sırada Nurten ise polise Nazlı’yı tetikçiyi tutan kişi olarak ihbar eder ve Nazlı elleri kelepçeli olarak evinden götürülür. İzleyiciler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali sonrası Meryem ve Hızır yaşayacak mı? Nazlı nasıl kurtulacak? Nurten yakalanacak mı? gibi sorularla kaldı. Yeni sezonda neler olacak nasıl değişiklik olacak merakla bekleniyor. Hızır’ı ölmesine ihtimal vermeyen dizinin hayranları Meryem’i canlandıran Deniz Çakır’ın diziden ayrılacağı yönünde teoriler öne sürüyor.

Fikret’in namlusunun ucundaki Özkan, Hızır’ın masayla ilgili planları doğrultusunda hayatta kalmalıdır. Ünal Kaplan’ı yerinden edebilecek bu planlar belki de tüm güç dengelerini değiştirecektir. Nihayet bir araya gelen Alparslan ve Davut’un görüşmesinde ise ortaya çıkan sürpriz gerçekler taşları yerinden oynatır. Esra ve İlyas’ın beklenen düğünü öncesi, kız isteme merasimi için Aydın’a doğru yola çıkılır. Bu vesileyle sonunda yalnız kalma fırsatı yakalayan Meryem ve Hızır çifti aşk tazeler; fakat bela bir adım gerilerindedir. Nurten’in kurduğu oyun Meryem, Hızır ve Nazlı’yı nasıl etkileyecektir?

Son güncelleme: 11:48 - 15.06.2016