Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle (42. yeni bölüm fragmanı izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle (42. yeni bölüm fragmanı izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. son bölümü dün akşam ekranlara geldi. Heyecanla ve merakla bekleyen hayranları, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonun 42. yeni bölüm fragmanı da yayımlandı. Hızır'ın eski eşi Ceylan, ilk bölüme damgasını vurdu. Ceylan ile Meryem arasındaki konuşma olay oldu. Dizinin son bölümü kaçıranlar, izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için son bölüm haberimizde.
Magazin 5 Ekim 2016 - 07:55

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yani yeni sezon ilk bölümü ile geceye damgasını vurdu. Yeni sezonu heyecanla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölümü ile yeni sezona merhaba derken hayranlarını ekran başına kilitledi. Peki dizide neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölümünü kaçıranlar, yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklamaları yeterli. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. yeni bölüm fragmanı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm izle (41. bölüm)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 41. SON BÖLÜM ÖZETİ

Atv’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci sezonu dün akşam yayınlanan 41. bölüm ile başladı. Dizinin ilk sezonu finalinde Hızır ile Meryem’in pusuya düşmesi ve vurulması ile sonlanmıştı ve ikisi elele uzanmış bir şekilde bitmişti ki bu sahne hayranları tarafından günlerce sosyal medyada konuşulan konu olmuştu. Çünkü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda Meryem karakterinin olmayacağı konuşulmuştu. Eylül ayı ile birlikte diziye Meryem Uzerli’nin katılacağı iddiası hem heyecanlandırmış hem de merak uyandırmıştı. Fakat ilerleyen günlerde bu iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı. Dizinin ikinci sezonuna katılan Sanem Çelik, Ceylan karakteri ile yeni oyuncusu oldu. Aşağıdaki videoda Ceylan karakterinin diziye nasıl bir etki yapacağı gözüküyor.

Meryem ve Hızır’ın aşkı başlarına gelen son olayla bir kez daha sınanmıştır. Düşmanlarının yapmak istediklerinin aksine, her felaketten sonra birbirlerine daha sıkı sarılır Çakırbeyli çifti. Aile biraz olsun toparlandığında sıra yarım kalan bir meseleyi halletmeye gelir. İlyas ve Esra’yı evlendirmeye… Beklenen düğünün gecesinde gelişen olaylar ve karşılaşılan acı sürprizler herkesin tadını kaçıracaktır. En çok da Meryem’in… Hızır’ın eski aşkı Ceylan’ın ortaya çıkması onun için tehditlerin en büyüğüdür. Birbirlerinin arkasından iş çevirmekten geri duramayan masa üyeleri bu kez birlik olup ortak düşmanlara karşı savaş açacaklardır.

ÜNAL’DAN KORKUTAN AÇIKLAMA “TÜRKİYE’DE İÇ SAVAŞ ÇIKACAK!”

Hainlerin cezası kesilirken Alparslan’ın büyük sırrının ortaya çıkması da an meselesidir. Hızır Çakırbeyli’nin ihanetin hiç bir türlüsüne tahammülü yoktur. O’nun kurallarına göre “ihanet eden ölür”. Bu arada Hızır’dan kaçan Ünal, saklandığı yerden gönderdiği mesajla ortalığı karıştırmaya devam etmektedir. Ünal, Türkiye’de iç savaş çıkarmak için bazı güçlerin harekete geçtiğini söyleyerek masadakileri uyardı. İşte Ünal’ın o açıklamaları…

 

Son güncelleme: 09:30 - 05.10.2016