Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay! İzle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay! İzle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. yeni bölüm yani ikinci sezon ilk bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Hayranları tarafından heyecanla ve dörtgözle beklenen dizinin fragmanında yeni sezonun ne zaman başlayacağı da belli oldu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ...
Magazin 28 Eylül 2016 - 13:13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranları tarafından merakla beklenen bir soru da cevabını almış oldu. Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci sezon ilk bölümü yani 41. bölümü 4 Ekim Salı akşamı Atv’de ekrana gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile hayranları arasındaki hasret sona eriyor. Yayınlandığı ilk sezonu ile büyük bir hayran kitlesi ve ekrana geldiği gün reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, arkasında birçok soruyu cevapsız bırakarak sezon arasına girmişti. İzleyiciler tarafından yeni sezonda Meryem (Deniz Çakır)’ın oynamayacağı düşünülürken, gerçek hayatta sevgili olan Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın ayrılığı bu şüpheleri doğruladı. Fakat yayınlanan tanıtım ve yeni sezon ilk fragmanında Meryem karakterinin görülmesi bu tezleri çürüttü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. yeni bölüm fragmanında Hızır’ın artık intikam alma yoluna girdiği görülüyor. Hatta yeğeni Alparslan’a “İhanet eden ölür!” demesi Hızır’ın daha şiddetli bir savaşa girdiği anlaşılıyor. Hızır, kaçmış olsa bile Ünal’ın peşini bırakmayacağı, geride kalanlara merhamet etmeyeceği, Alparslan’ın amcasının bir sahnede bu halinden biraz tedirgin olduğu bile görülüyor. İşte dizinin yayınlanan son fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİZİNİN YENİ KARAKTERİ CEYLAN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonda en çok merak ettiği karakter Sanem Çelik’in canlandıracağı Ceylan. Eniştesi Ömer Çakırbeyli’nin ölümü ile ablası Handan ile sürgüne mahkum olan Ceylan, hesap soracağı günü sabırla bekleyecek kadar duyguları kuvvetli bir kadındır. Ceylan, intikamını almak için 20 sene kadar bekleyecek kadar sabırlıdır. Genç yaşında büyük sıkıntılar yaşayan Ceylan, Çakırbeyli ailesinden bu günlerin hesabını soracaktır ve bu yüzden dönüşü herkesi tedirgin etmektedir.