Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve 43. yeni bölüm fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve 43. yeni bölüm fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm yayımlandı! Son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm haberimizde. Ünal'ın operasyonu deşifre edip Alparslan'ı ihanetini Hızır'a göstermesi ve İlyas'ın yeğeninin kaçmasına yardım etmesi ile ortalık epey karıştı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. son bölüm...
Magazin 12 Ekim 2016 - 01:36

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm kritik gelişmeleri ile izleyicileri ekrana kitledi. Dizi 43. bölümü ile yeni sezona adeta fırtına gibi girdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. son bölümde Alparslan’ın ihaneti ve Hızır’ın yeğeni için aldığı ölüm kararı izleyenleri merak içinde bıraktı. Alparslan’ın durumu ne olacak? Yeğeninin kaçmasına izin veren İlyas için masadan ne gibi karar çıkacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. son bölüm izlemek için tıklayınız

Ünal Kaplan, masanın liderliğini kaptırdığı Hızır karşısında hezimet yaşadığı düşünülse de yapılan operasyonu deşifre ederek hem Hızır’ı zor durumda bıraktı hem de herkese hala güçlüyüm mesajı vermiş oldu.

Alparslan’ın ihaneti karşısında şok yaşasa bile Hızır, yeğenin kalemini kırdı ve ölüm fermanını imzaladı. Ünal ile karşılıklı konuşmasında ihanet eden ölür diyen Hızır, “İhanet edenin adı Ünal da İlyas da olsa ölür diyerek bu konuda kararının kesin olduğunu göstermiş oldu.

Dizinin yeni karakteri Ceylan, Hızır’ın eski eşi, Meryem karşısında cüretkar davranışları ve sözleri ile Nazlı’dan yeni kurtulan Meryem’in başının epey ağrıtacağa benziyor.

İlyas ise gergin geçen düğününden sonra abisinin ölüm emrini verdiği Alparslan’ın kaçması için ikna ederek masa kurallarına karşı geliyor. Bu yüzden İlyas’ın nasıl bir ceza alacağı veya alıp almayacağı merak ediliyor.

En çok merak edilen konu Alparslan’ın durumu. İçinde olduğu operasyon deşifre olunca Hızır’ın “İhanet eden ölür” diyerek kalemini kırmasıyla ölüm emri verilmiş olur fakat amcası İlyas kaçması için ikna eder. Alparslan, devlet desteği ile bir süre saklanmak zorunda kalacak. Fakat geri dönebilecek mi ve nasıl dönecek veya canı bağışlanacak mı merakla bekleniyor…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 42. SON BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem ve Hızır’ın aşkı başlarına gelen son olayla bir kez daha sınanmıştır. Düşmanlarının yapmak istediklerinin aksine, her felaketten sonra birbirlerine daha sıkı sarılır Çakırbeyli çifti. Aile biraz olsun toparlandığında sıra yarım kalan bir meseleyi halletmeye gelir. İlyas ve Esra’yı evlendirmeye… Beklenen düğünün gecesinde gelişen olaylar ve karşılaşılan acı sürprizler herkesin tadını kaçıracaktır. En çok da Meryem’in… Hızır’ın eski aşkı Ceylan’ın ortaya çıkması onun için tehditlerin en büyüğüdür. Birbirlerinin arkasından iş çevirmekten geri duramayan masa üyeleri bu kez birlik olup ortak düşmanlara karşı savaş açacaklardır. Hainlerin cezası kesilirken Alparslan’ın büyük sırrının ortaya çıkması da an meselesidir. Hızır Çakırbeyli’nin ihanetin hiç bir türlüsüne tahammülü yoktur. O’nun kurallarına göre “ihanet eden ölür”.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCU KADROSU

Oyuncular : OKTAY KAYNARCA (HIZIR ÇAKIRBEYLİ), DENİZ ÇAKIR (MERYEM ÇAKIRBEYLİ), SANEM ÇELİK (CEYLAN), TARIK ÜNLÜOĞLU (ÜNAL KAPLAN), YUNUS EMRE YILDIRIMER (ALPASLAN ÇAKIRBEYLİ), OZAN AKBABA (İLYAS ÇAKIRBEYLİ), SABİNA TOZİYA (HAYRİYE ÇAKIRBELİ), TUNA ORHAN (SERVET KARADEMİR), SİNAN DEMİRER (CİVCİV-YUNUS TOKGÖZ), HAKAN KARAHAN (ÖZER ÇETİNER)

Son güncelleme: 09:52 - 12.10.2016