Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44 Bölüm izle: Hızır, Alparslan’ı kovdu!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44 Bölüm izle: Hızır, Alparslan’ı kovdu!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. bölümü haberimizde. Dün akşam yayınlanan son bölümde Hızır, yeni belası olan Gülmezler çetesinin elinden İlyas'ı kurtarmıştır. Fakat Civciv ve karısı Ayşen'in aslında bebeklerini kazada kaybettiklerini öğrenmesi ve bunu kendilerinden sakladıkları için ayaklanması Hızır'ı deliye çevirir. Hızır'ın elinden Civciv'i Enişte kurtarır fakat hem onu hem de Alparslan'ı kovar. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. son bölümü ve özeti...
Magazin 26 Ekim 2016 - 08:01

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. son bölümü ile ekranlara geldi. Geçen hafta İlyas’ın Enver Gülmez tarafından tuzağa düşürülüp kaçırılması ortalığı karıştırmıştı. Hızır, masayı toplayarak Gülmezler çetesi hakkında bir karara varmak ister. Hızır, İlyas’ı nasıl kurtardı? Alparslan ve Civciv’i neden kovdu? Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44 Bölüm İzle

Alparslan’ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas’ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli’nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta. Gülmezlerin tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir.

Kaybedecek bir şeyi kalmayan Ünal Kaplan dışında herkesin sevdiklerinin hayatından endişe etmesi gereken bir döneme girilmiştir artık. Bu süreçte Hızır’ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur…

Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana’nın attığı tokadın izi Hızır’ın yüreğinden kolay kolay silinmez. Handan ile Ceylan’ın öfkesi, ailesini bir arada tutmaya çalışan Meryem’in önünde bir duvar gibidir. Ayşen’in öğrendiği gerçekler ise herkesi derinden sarsacak bir olaya neden olacaktır. Enişte, Civciv’in karısının bebeğini kazada kaybetmesini ona söylememiş, bunun yerine yeni doğan bebeğini onlara kendi çocukları olduğunu söylerek vermişti. Fakat Civciv ve karısı bunu öğrenince, siz bunu bize nasıl yaparsınız diye isyan ederler. Civciv’in karısı Ayşen’i Meryem evden kovar. Enişte’yi öldürmekle tehdit ederken Hızır gelir ve Civciv’i vurur. Bu arada Enişte araya girerek öldürmesini engeller. Fakat Hızır’ın öfkesi dinmemiştir. Önce Civciv’e sonra da Alparslan’a dönerek “Bir daha gözüme gözükmeyin” diyerek kovar.