Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölüm solukları kesti! (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölüm solukları kesti! (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölümü yine solukları kesti. Ekranların en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Gülmezler Çetesi ile Hızır arasındaki başlayan savaş gittikçe büyümeye başlar. Hızır, Gülmezlerden birinin yerini öğrenmiş ve ele geçirmiştir. Bu sırada hastane önünde bekleyen Meryem ile Enver Gülmez karşı karşıya gelirler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölümü izlemek isteyenler için haberimizde.
Magazin 2 Kasım 2016 - 08:04

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyicileri ekran başına kilitleyen son bölümde Hızır ile Gülmezler arasındaki savaş alevlenerek büyümektedir. Enver Gülmez, kendisine kurulan pusudan kurtulur. Enver Gülmez, Özkan’ın yeğenin vurarak olay yerinden kaçar. Böylece Özkan, masadaki hain şüpheli konumundan kendini kurtarmış olur. Fakat Civciv’in verdiği adres ile ulaştıkları başka bir Gülmez, Samet Gülmez’in yerini öğrenirler. Hızır, İlyas’ı ve adamları adamı almak için gönderir. Sorgulamak için getirdikleri adamın tavırları Hızır’ı kızdırır ve direkt olarak vurur. Daha sonrada Hızır ile Fahri ile birlikte helikopterler Baba Gülmez’in yemek yediği masaya atarlar cesedi. Bu sırada Hızır, Meryem’e evden kimsenin çıkmamasını söyledi ise Ece, Özkan’ın yeğenini hastanede ziyaret etmek için annesini ikna eder. Meryem, hastane önünde arabada beklerken Enver Gülmez ile karşı karşıya gelir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölüm izle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 45. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Handan’ın Çakırbeyli ailesini karıştırmak adına yaptığı hamlesinin sonuçları ağır olmuştur. Son zamanlarda evde artan gergin haller, küslükler henüz nihayete ermemişken, Civciv ve Ayşen’in olayı herkesi darmaduman eder. Ceylan her seferinde yeni bir bahane bularak ailesiyle Hızır arasında mekik dokumaktadır. Meryem ise tepkisini göstermekte geç kalmayacaktır.

Evde bunlar yaşanırken Gülmezlerin bahsettiği yedinci gün gelip çatmıştır. İlyas’ın haklı endişesi yaşanacak felaketi önlemeye yetmez. Ardı sıra gelen tehditlerden yine en masumlar nasibini alır. Özkan’ın yeğeni Taner’le birlikte kurduğu oyun da tıkır tıkır işlemektedir. Ünal bu evrede Hızır’la arası açık olan devlete daha yakın durmak isteyecektir.

Oyuncular : OKTAY KAYNARCA(HIZIR ÇAKIRBEYLİ), DENİZ ÇAKIR(MERYEM ÇAKIRBEYLİ), SANEM ÇELİK(CEYLAN), TARIK ÜNLÜOĞLU(ÜNAL KAPLAN), YUNUS EMRE YILDIRIMER(ALPASLAN ÇAKIRBEYLİ), OZAN AKBABA(İLYAS ÇAKIRBEYLİ), SABİNA TOZİYA(HAYRİYE ÇAKIRBELİ), TUNA ORHAN(SERVET KARADEMİR)
SİNAN DEMİRER(CİVCİV-YUNUS TOKGÖZ),HAKAN KARAHAN(ÖZER ÇETİNER)