Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Meryem vuruluyor mu?(İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Meryem vuruluyor mu?(İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin hayranları son bölümde Meryem ile Enver Gülmez'in hastane önünde karşı karşıya geldikleri sahnenin sonucunu merak ediyorlar. Enver Gülmez, Meryem'i kaçırdı mı yoksa vurdu mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?
Magazin 3 Kasım 2016 - 11:57

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı merak ediliyor. Ekranların reyting rekortmeni dizinin son bölümü hayranları tarafından soluk almadan izlenirken 45. bölümün final sahnesi herkesi merak için bıraktı. Hızır’ın ihtarına rağmen kızının isteklerine dayanamayan Meryem, hastaneye Özkan’ın yeğenini görmeye giderler. Ece’ye beş dakika süre tanıyan Meryem, kapının önünde beklerken Enver Gülmez’in motorsikleti ile yanaşır ve göz göze gelirler. Dizi bu sahnede sona erdiği için Enver Gülmez, Meryem’i kaçırdı mı yoksa vurdu mu bilinmiyoyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır, Gülmezler çetesinin arkasında kim var onu öğrenmenin peşine düşer. Masadan bir kişinin olduğunu düşündükleri bu haini bulmak için araştırmaya başlayan Hızır, ilk şüpheli olarak Özkan’ı düşünür. Fakat Özkan, yeğeni ile birlikte gittiği Enver Gülmez görüşmesinde yeğeninin omuzundan Enver tarafından vurulması ile kendine temize çıkarmıştır. Fakat Özkan’ın şüpheleri üzerinden çekmek için böyle bir şeyi organize ettiğini düşünenler de vardır. Bu arada Servet, Gülmezlerden birinin yerini tespit etmiş ve Hızır’a söyler. Hızır da İlyas ve adamlarına gidip almalarını söyler. Samet Gülmez’i evinden alan ekip, sorgulamak için Hızır’a getirirler. Fakat Samet Gülmez’in hakaretlerine dayanamayan Hızır, daha sorgulamadan adamı öldürür. Daha sonra da cesedini helikopterden Baba Gülmez’in yemek yediği masanın üzerine bırakır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 8 Kasım Salı günü ekranlara gelecek.

İLGİLİ HABEREşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölüm solukları kesti! (İzle)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. son bölüm solukları kesti! (İzle)