Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanındaki cenaze kimin? (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanındaki cenaze kimin? (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı hayranları ile paylaşıldı. Geçtiğimiz salı günü ekrana gelen son bölümde Enver Gülmez'in hastane önünde Meryem ile karşı karşıya gelmesi merak içinde bıraktırmıştı. Dizinin yeni bölüm fragmanında bir cenaze namazından görüntüler olması izleyenleri daha da bir meraklandırdı. Peki cenaze kimin? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı...
Magazin 5 Kasım 2016 - 09:43

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın beklenen 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların fenomen dizisi son bölümünde hastane önünde Enver Gülmez ile Meryem’in karşı karşıya gelmesi, izleyenleri merak içinde bıraktırmıştı. Enver, Meryem’i kaçıracak mı vuracak mı diye şüphe edilmeye başlanmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanında Hızır’ın katıldığı bir cenaze namazı öncesi görülüyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı..

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır, Gülmezler çetesinin arkasında kim var onu öğrenmenin peşine düşer. Masadan bir kişinin olduğunu düşündükleri bu haini bulmak için araştırmaya başlayan Hızır, ilk şüpheli olarak Özkan’ı düşünür. Fakat Özkan, yeğeni ile birlikte gittiği Enver Gülmez görüşmesinde yeğeninin omuzundan Enver tarafından vurulması ile kendine temize çıkarmıştır. Fakat Özkan’ın şüpheleri üzerinden çekmek için böyle bir şeyi organize ettiğini düşünenler de vardır. Bu arada Servet, Gülmezlerden birinin yerini tespit etmiş ve Hızır’a söyler. Hızır da İlyas ve adamlarına gidip almalarını söyler. Samet Gülmez’i evinden alan ekip, sorgulamak için Hızır’a getirirler. Fakat Samet Gülmez’in hakaretlerine dayanamayan Hızır, daha sorgulamadan adamı öldürür. Daha sonra da cesedini helikopterden Baba Gülmez’in yemek yediği masanın üzerine bırakır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 8 Kasım Salı günü ekranlara gelecek.