Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümde neler oldu? İşte en sarsıcı sahne… (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümde neler oldu? İşte en sarsıcı sahne… (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümde neler oldu? Ekranların en çok izlenen, takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Gülmezler çetesi, masadakileri birbirine düşürmeyi başardı. Amerikalıların Ünal'a teklifi neydi? Gülmezlerin arkasındaki kim? İşte 46. bölüm ve son bölümün özeti...
Magazin 9 Kasım 2016 - 00:06

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümü ile ekranlara gelirken hayranlarını televizyon başına kilitledi. Dizinin ikinci sezonunda ortaya çıkan Gülmezler çetesi, başta Hızır olmak üzere masadakileri tehdit etmektedir. Fakat Hızır ve masa, bu çetenin arkasında bir gizli güç olduğunda emindir. Cenazede bile rahat durmayan çete, yine ortalığı kana bulamayı başardı. Meryem’le ile hastane önünde karşılaşan Enver Gülmez ne yaptı? Meryem ile kızı Zeynep’e birşey oldu mu? Hızır, düşmanı ile nasıl bir anlaşmaya vardı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. son bölüm izle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 46. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde, daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir. İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir… Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmez’in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır. Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer.