Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. son bölüm en kritik sahneler!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. son bölüm en kritik sahneler!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ekrana geldi ve 47. bölümde Gülmezler ile Hızır arasındaki savaş iyice kızıştı! İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümden detaylar, en ktirik sahneler ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme bağlantısı...
Magazin 16 Kasım 2016 - 12:31

Gerek ATV’nin gerekse de genel olarak en popüler dizilerden biri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 47. bölümü ile ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm özellikle Gülmezler ile Hızır arasındaki savaş ile ilgili kritik anlara sahne oldu. Krizin çözümü içinse Ünal’danbir öneri geldi! İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümden detaylar, en ktirik sahneler ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme bağlantısı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDEN SAHNELER!

Meryem ve kızı arasında Taner krizi! Meryem Taner’in burnunun kırılmasına iyi olmuş deyince sert bir tepki ile karşılaşıyor. Meryem’in de bu tepkiye kaşrlığı sert oluyor ve kızının boğazına yapışıp “Senin o dilini koparırım!” diyor.

Hızır, masada Alpaslan’ı oturduğu “suç” koltuğuna göre davranması için uyarıyor!

Hızır, Alpaslan’ı neden masada istemediğini açıklıyor!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 47. BÖLÜM ÖZETİ

Ünal Kaplan, Refik’in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç. Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O’nu ve ailesini etkileyecektir. Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan’ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır’ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder. Zeynep’in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O’nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.