Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. son bölümde hayranlarını ekran başına kilitleyen sahne! (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. son bölümde hayranlarını ekran başına kilitleyen sahne! (İzle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. son bölümü dün akşam hayranları ile buluştu. Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı fenomen dizinin son bölümünde nefesleri kesen sahneleri ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Fahri'nin kıskıvrak yakaladığı Enver'i ise kardeşleri tarafından yapılan baskın sırasında kurtarıldı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. son bölüm ve özeti ile yeni bölümden sahneler...
Magazin 30 Kasım 2016 - 08:15

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. son bölüm dün akşam hayranları ile atv ekranlarında buluştu. Oktay Kaynarca’nın Hızır karakterini canlandırdığı dizinin yeni bölümünde neler oldu? Hızır ve masa üyeleri, Nevzat tarafından içeri alınmış ve sorguya çekilmişti. Amaç, Davut’a yapılan suikastın arkasından kimin olduğunu öğrenmekti. Fakat net bir isim çıkmadı.Buna rağmen serbest bırakılan masadakiler, bunu Alparslan’ın gücüne bağlarlar. Bu olaylar karşısında Hızır ise susmaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. bölümü izleyemeyenler, kaçıranlar, yeniden izlemek isteyenler için aşağıdaki linki hazırladık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. son bölüm izle (29 Kasım Salı ATV)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 49. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Davut’un masanın üyeleriyle ilgili kararını etkileyen sır, Çakırbeyli ailesi üzerinde bomba etkisi yaratacaktır. Herkesin kısa sürede salınmasını Davut’un verdiği şahsi kararlara bağlayan Nevzat onunla bir pazarlık yapma peşinde olan Ünal’la bir araya gelir. Masadakiler ise bu kadar çabuk kurtulabilmelerini Alparslan’ın gücüyle ilişkilendirirler. Sorgulamalar sonrasında oklar Özer’in üzerine dönmüştür. Hızır ortalık durulana kadar masayı bir araya getirmek istemez.

Babaları Salih’in isteğiyle bir süre ortalıkta görünmeme kararı alan Gülmez kardeşler ise Hızır ve İlyas’ın gazabından kurtulamayacaklardır.

Ceylan, Hayriye Ana’ya anlattıklarını bir an önce Hızır’la da paylaşmak istemektedir. Diğer yandan Zeyno’nun evlenme kararıyla ilgili Hızır’ın tavrı Meryem’i çok kızdıracaktır.