Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci sezon fragmanları yayınlandı! Dizi ne zaman başlayacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci sezon fragmanları yayınlandı! Dizi ne zaman başlayacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Yeni sezonun tanıtımları yayınlandıkça daha da meraklanan izleyiciler yeni sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son fragmanı...
Magazin 26 Eylül 2016 - 14:47

Geçtiğimiz sezon izleyicileri ekran başına toplayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da izleyicileri heyecanlandıracak gibi duruyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da diziye sürpriz bir isim de eklendi, Muhteşem Yüzyıl'daki performansıyla kendisini sevdiren Meryem Uzerli'de yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ne zaman başlayacağı hala resmi bir kesinlik kazanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. SEZON 2. FRAGMANI

 

OKTAY KAYNARCA PAYLAŞIMLARInı SÜRDÜRÜYOR

Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla özellikle son günlerde dizinin yeni sezonu için takipçilerini hazırlıyordu. Her ne kadar şu sıralarda dizinin kadrosunda özellikle Meryem Uzerli'den yana sıkıntı yaşansa da Oktay Kaynarca'nın sıkıntıları çok daha farklı bir yönde. Özel bir uçakla çıktığı yolculuğu yarım kalan ve zorunlu iniş yapan başarılı oyuncu uçaktan inerken çekilmiş bir fotoğrafın altına, “Zorunlu iniş yapınca kızmış ben… Allahtan indiğim yer Trabzon” notunu düşmüş.

oktay-kaynarca-ic