Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı izle: Yeni sezon ne zaman başlayacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı izle: Yeni sezon ne zaman başlayacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu, dizinin tanıtım fragmanı hayranları ile paylaşıldı ve diziyi merakla takip edenlerin merakları iyice arttı. 20 Eylül'de başlaması beklenen yeni sezonun ne zaman başlayacağı henüz kesinlik kazanmadı.
Magazin 18 Eylül 2016 - 13:08

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonuyla izleyicilerin kısa sürede beğenisini kazanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunun başlamasına sayılır günler kaldı. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı diziye sürpriz bir isim de eklendi, Muhteşem Yüzyıl’daki performansıyla kendisini sevdiren Meryem Uzerli’de yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV'de geçen sezonda 40 bölüm yayınlanmıştı. Dizinin son bölümünde Hızır (Oktay Kaynarca) ile Meryem (Deniz Çakır) aşklarını tazelemek için beraber vakit geçirmektedirler. Fakat peşlerindeki kiralık katil, Hızır il Meryem'i vurmuş ve dizi o şekilde final yapmıştı. Normal hayatlarında da aşk yaşıyan Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın ayrılık dedikoduları ile birlikte son sahneyi yorumlayanlar, Hızır'ın veya Meryem'in diziden ayrıldığını söylediler. Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. yeni sezon tanıtımında bu oyuncuların yer alması bu iddiaları çürüttü. Peki dizi yeni sezona ne zaman merhaba diyecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona bayramdan sonra başlayacak fakat henüz ATV tarafından bir tarih belirtilmiş değil.

 

MERYEM UZERLİ KADRODA

Meryem Uzerli geçen sezon ‘Gecenin Kraliçesi'nde rol almış, dizi reytinglerde başarı gösteremeyince erken final yapmıştı. Aylardır gelen teklifleri geri çeviren Meryem Uzerli sonunda atv'deki ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna girdi. Dizide Oktay Kaynarca'nın (Hızır Çakırbeyli) sevgilisini oynayacak.

DENİZ'İ İSTEMEDİ

Bölüm başına 50 bin TL, aylık 200 bin TL alacak. Bu arada Meryem Uzerli'nin gelmesiyle başroldeki Deniz Çakır kadrodan ayrılıyor. Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca 6 ay aşk yaşadıktan sonra geçen baharda ilişkileri sona ermişti. Oktay Kaynarca'nın eski sevgilisi Deniz Çakır'ı kadroda istemediği söyleniyor. Meryem Uzerli ‘bölüm basına 50 bin TL alacak.

Son güncelleme: 11:53 - 21.09.2016