Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da hasret bitiyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (YENİ BÖLÜM İZLE)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da hasret bitiyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (YENİ BÖLÜM İZLE)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezonu bu akşam başlıyor ve hasret sona eriyor. Hayranları tarafından bir ay önceden başlayan yeni sezon ne zaman başlayacak, bu sezon kimler olacak, kimler olmayacak soruları bu akşam Atv'de yayınlanacak ikinci sezon ilk bölümü ile cevaplarını bulacak. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm fragmanları, diziye yeni girenler, özeti ve yeni bölüm izleme bağlantısı...
Magazin 3 Ekim 2016 - 10:20

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu bu akşam başlıyor. Üç aylık aradan sonra dizi,i hayranları ile hasret sona eriyor. Eylül ayı ile birlikte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sevenleri, dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak merak etmeye ve araştırmaya başladı. Birinci sezonun son bölümü ile hayranlarının akıllarında birçok cevaplanmamış soru ve merak bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci sezonuna yarın 4 Ekim Salı günü Atv’de başlıyor. İşte yeni sezon ilk fragmanları, özeti ve detayları. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunun ilk bölümünü başlar başlamaz aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’DA MERYEM UZERLİ SÜPRİZİ!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu için hazırlıklarını sürdürürken Meryem Uzerli bombası patlamıştı. Dizinin yeni sezonunda Çakır’ın (Oktay Kaynarca) sevgilisi rolünü canlandıracağı söylentileri sosyal medyada hem dizinin hayranları hem de Meryem Uzerli hayranları tarafından değişik şekillerde tepkiler almıştı fakat daha sonra bu iddiaların doğru olmadığı veya bir şekilde iptal olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun yanında kadroya katılan Sanem Çelik’in ise nasıl bir katkı sağlayacağı merak ediliyor. Sanem Çelik, canlandıracağı Ceylan karakteri ile Çakırbeyli ailesinin başına bela olacağa benziyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON İLK BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. yeni bölüm fragmanında Hızır’ın artık intikam alma yoluna girdiği görülüyor. Hatta yeğeni Alparslan’a “İhanet eden ölür!” demesi Hızır’ın daha şiddetli bir savaşa girdiği anlaşılıyor. Hızır, kaçmış olsa bile Ünal’ın peşini bırakmayacağı, geride kalanlara merhamet etmeyeceği, Alparslan’ın amcasının bir sahnede bu halinden biraz tedirgin olduğu bile görülüyor. İşte dizinin yayınlanan son fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 41. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 41. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

Son güncelleme: 16:36 - 04.10.2016