Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
EDHO 72. bölüm için tarih belli oldu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı
EDHO 72. bölüm için tarih belli oldu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı
Ve merakla beklenen tarih açıklandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm fragmanı izleyicilerde büyük heyecan yarattı. Dizinin sıkı takipçileri duyulan silah sesi ile dehşete düştü. Peki EDHO yeni sezon yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Geçtiğimiz sezon salı akşamları yayınlanan dizi bu sezon hangi gün de ekrana gelecek
Magazin 12 Eylül 2017 - 16:24

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm için beklenen tarih belli oldu. ATV alışkanlığı bozmadı. 72. bölüm fragmanı izleyicilerin nefesini kesti. Hızır ve Meryem’in huzurlu günlerine gölge düştü.  Hiç beklenmeyen bir anda duyulan silah sesi ile Meryem’in gözyaşları sel oldu. Namlunun ucunda ise Hızır vardı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON (72. BÖLÜM) NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BELLİ OLDU

EDHO geçtiğimiz sezon Salı günleri ATV ekranlarında yayınlanıyordu. Bu sezon da salı günleri saat 20:00’da ekrana gelecek. ATV  dizinin yeni sezon yeni bölümünün 9 Eylül salı günü başlayacağını duyurdu.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz

 

EDHO 71. BÖLÜMDE SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır gelmiştir. Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.
eskiya-yeni bölüm

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir.

Meryem'in yeni görevi Hızır'ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır'ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır.

OLGUN ŞİMŞEK DE KADRODA

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu'nun başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Yeni sezonda dizide; Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Duvara Karşı filmiyle Almanya'da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü alan Birol Ünel, Kalandar Soğuğu filminin ödüllü oyuncusu Haydar Şişman ve İrem Sultan Cengiz de rol alacak.

Son güncelleme: 10:18 - 13.09.2017