Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da FETÖ ve 15 Temmuz göndermesi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da FETÖ ve 15 Temmuz göndermesi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonun ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Dizide 15 Temmuz darbe girişimine ve FETÖ'ye geniş yer verildi.
Magazin 5 Ekim 2016 - 09:09

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon ilk bölümünde 15 Temmuz ‘darbe girişimi’ne yer verilmiş ve Rıza Baba’nın yaptığı konuşma takdir toplamıştı. Arka Sokaklar dizisinden sonra dün yeni sezonun ilk bölümüyle ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da da FETÖ konusu ve 15 Temmuz darbe girişimi konu edildi. Hızır Çakırbeyli, Paralel İhanet Çetesi üyesini öldürdü.

 

“AMERİKALI DANGALAK ARKADAŞLARINA SÖYLE P.ÇLERİNE SAHİP ÇIKSINLAR”

Masa toplantısına tele konferansla katılan Ünal Kaplan’ın iç savaş çıkacak açıklamasından sonra, Alparslan’ın yerinde bir tahmin yaparak “Bunlar darbe mi yapacak?” demesi üzerine masada soğuk rüzgarlar esti. Hızır Reis Ünal Kaplan’a “O Amerikalı dangalak arkadaşlarına söyle PİÇ’lerine sahip çıksınlar” sözleri diziye damgasını vurdu.

Görüşmenin akabinde ise savaş uçaklarının uçmaya başlaması, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sesiyle selalar okunması üzerine tüm aile meydanlara koşmaya başladı. Görüşmenin devam ettiği sırada, Paralel Devlet Yapılanmasını Paralel İhanet Çetesi’nin telaffuz edilişi ise dikkat çekti. Dizinin ilerleyen dakikalarında da FETÖ terör örgütü ile ilgili sahneler yayınlandı.

Son güncelleme: 09:40 - 05.10.2016