Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol programını bitiriyor mu?
Esra Erol programını bitiriyor mu?
Ekranların başarılı sunucularından Esra Erol, yaptığı açıklamalarla adeta veda sinyali verdi.
Magazin 13 Ekim 2016 - 08:42

Esra Erol’un geride bıraktığımız günlerde programında yaptığı açıklamayı köşesine taşıyan Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Erol’un bu açıklamasının altında bir veda sinyali yattığını söyledi. Esra Erol’un kullandığı ifadeleri köşesine taşıyan Koloğlu’nun yazısının ilgili kısmı şöyle:

İLGİLİ HABEREsra Erol'dan 'Sen beni sattın' çıkışıEsra Erol’dan ‘Sen beni sattın’ çıkışı

“Evlilik programları, birbirlerinden transferlerle hareketli bir sezona başladı. Daha önce de yazdım. Benim için ilk zamanlar, sosyolojik araştırma, toplumu tanıma sahnesiydi. İlişkilere insanlar nasıl bakıyor, nasıl davranıyor niyetine izliyordum. Sonra evlilik niyeti, yerini bir ekran şovuna bıraktı. ‘İzlenme oranı yüksek çiftler' ya da ‘kişiler'in eğlence arenasına döndü. Bunda birden fazla programın olmasının rolü büyük. Bu tarz yapımlarda kuşkusuz akla ilk gelen isim Esra Erol. Erol, “10 yıldır bu işi yapıyorum” dedi. Doğrudur. Son programında, “O kadar yoruldum ki. Bundan sonra çıkıp bir şeyler anlatma gibi bir durumum yok. Bu program olur, olmaz. Dün çok önemli bir karar aldım. Teşekkür ediyorum bu kararımı destekleyen genel müdürüme. O kararın ne olduğunu, yakında göreceksiniz” dedi. Evlilik programı bitiyor, sinyali miydi?”

 

İLGİLİ VİDEOEsra Erol'dan şok açıklama!Esra Erol’dan şok açıklama!

Son güncelleme: 09:27 - 13.10.2016