Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol Şehitler Köprüsü hakkında yazdı
Esra Erol Şehitler Köprüsü hakkında yazdı
Ekranların başarılı sunucularından Esra Erol, Boğaziçi Köprüsü'nün adının Şehitler Köprüsü olarak değiştirilmesi hakkında yazdı.
Erdinç YAPAN
Magazin 26 Temmuz 2016 - 09:04

Geride bıraktığımız hafta gerçekleşen başarısız darbe girişiminde, adeta bu karanlık gecenin simgelerinden olan ve halkın direnişi sırasında 240 vatandaşımızın hayatını kaybettiği Boğaziçi Köprüsü’nün adı alınan bir kararla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak değiştirildi. Başbakan Binali Yıldırım’ın değişiklikle ilgili yaptığı açıklama sonrası sosyal medya da konuya duyarsız kalmadı. Boğaziçi Köprüsü’nün yeni adıyla ilgili ilk yorumlardan biri de Esra Erol’dan geldi. Başarılı sunucu Esra Erol sosyal medya hesabından bu değişiklikle ilgili duygularını şu satırlarla açıkladı: “240 vatandaşımızı şehit verdiğimiz Boğaziçi Köprüsü’nün adı Şehitler Köprüsü olarak değiştirilmiştir. Acılarını dindirmez ama hep dualarımızda olacaklar. Mekanları cennet olsun.”