Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol yeni programının konsepti ne? (Esra Erol kimdir, kaç yaşında?)
Esra Erol yeni programının konsepti ne? (Esra Erol kimdir, kaç yaşında?)
Esra Erol ekranlara geri dönüyor. İzdivaç programlarının kaldırılmasının ardından yeni arayışlara başlayan Esra Erol, yepyeni bir konseptle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Peki Esra Erol kimdir, kaç yaşında, yeni programının adı ne?
Magazin 4 Eylül 2017 - 11:16

RTÜK tarafından izdivaç programlarına getirilen kısıtlama sonrası tüm izdivaç programları gibi kendi programı da yayından kaldırılan Esra Erol, yepyeni bir programla izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Esra Erol kimdir, kaç yaşında, yeni programının konsepti ne?

BU KEZ HAYATIN İÇİNDEN

Evlilik programlarının toplumu olumsuz etkilemesi nedeniyle yayından kaldırılmasının ardından Esra Erol harekete geçti. Ünlü sunucu Erol, yeni yayın döneminde hayatın içinden öyküler ve dramları ekrana taşıyacak.

HERKESİ AĞLATACAK

Yeni programının konsepti dün açıklayan Esra Erol’un, bu yeni konseptle birçok kişiyi gözyaşına boğması bekleniyor.

ESRA EROL KİMDİR?

12 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Sinoplu, babası göçmendir. Polis olan babanın 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter’dir. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesinden mezun oldu. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.

Esra Erol, Ali Özbir ile evlidir ve 2 çocuk annesidir.

Son güncelleme: 11:18 - 04.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.