Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’a katılan damat adayı dolandırıcılıktan tutuklandı
Esra Erol’a katılan damat adayı dolandırıcılıktan tutuklandı
Esra Erol'un programına evlenmek için gelen damat adayı dolandırıcılıktan tutuklandı.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 14:32

Daha önce Esra Erol’un sunduğu evlilik programına katılan damat adayı Serkan Eyvaz dolandırıcılıktan tutuklandı. Karaman’da yaşayan ve birkaç dizide oynayan kuaför 27 yaşındaki Serkan Eyvaz, dolandırıcılık suçundan tutuklandı.

esraerol

Karaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri bir taksi şoförü ile pazarcının dolandırıldıklarını söyleyerek şikayet etmesi üzerine soruşturma başlattı. Taksi şoförü aracına binen müşterinin bir marketin önünde inip, bozuk parası olmadığını söyleyip 20 lira alıp, hemen geliyorum deyip kaybolduğunu söyledi. Pazarcı ise bir kişinin ‘Karşıda tezgahım var, 50 lira bozuk para versene müşteri bekliyor, hemen geri getireyim’ deyip parayı aldıktan sonra kaybolduğunu anlattı.

İLGİLİ HABERSeda Sayan'ın programındaki gelin adayı Solmaz'ın şok dansıSeda Sayan’ın programındaki gelin adayı Solmaz’ın şok dansı

Verilen eşkal üzerine polis, 2014 yılında evlendirme programına damat adayı olarak katılan kuaför Serkan Eyvaz’ı gözaltına aldı. Eyvaz, sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Son güncelleme: 14:33 - 13.07.2016