Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’dan gelin adayı Nevruz hakkında şok açıklama
Esra Erol’dan gelin adayı Nevruz hakkında şok açıklama
Esra Erol dünkü programında, artık Nevruz'un olmayacağını duyurdu.
Magazin 22 Mart 2016 - 08:02

Esra Erol’da ‘3. köprünün ayağından bir talip istiyorum’ diyerek tüm dikkatleri üzerine çeken gelin adayı Nevruz, artık programda olmayacak.

Esra Erol gelin adayı Nevruz hanım’ın artık programda olmayacağını açıkladı. Bunu Nevruz’a kendisinin özel olarak açıklayacağını söyleyen özel Erol, konunun özel bir durumdan kaynaklandığını bunu izleyeici ile paylaşmaycağını taliplerin Nevruz Hanım için gelmemesini rica etti.

Niye Nevruz yokun cevabının, yayında paravan açtırmaması veya kimseyi istemediğiyle alakası olmadığını açıklayan Erol, kişisel bir nedenden dolayı yayında olmayacağını duyurdu.

NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında hediye edilen Tarkan albümünü görünce ağlamaya başlayan  ve kendisini stüdyonun ortasında yere bırakıp albümü öpüp başına koyan Nevruz’un bu görüntüleri izleyici tarafından büyük bir tepkiye neden olmuştu. İzleyiciler konuyla ilgili RTÜK’e şikayetler yağdırınca, ATV yönetimi Esra Erol’u da çağırarak acil bir toplantı gerçekleştirdi. Kanal yönetimi, Nevruz’u bundan sonra yayına çıkarmama kararı aldı.

 

Son güncelleme: 16:13 - 22.03.2016