Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’dan polis paylaşımı
Esra Erol’dan polis paylaşımı
Ankara katliamı sonrası endişe duyan herkese Esra Erol'dan 'huzurlu olun' mesajı geldi.
Burcu ÖZEN
Magazin 19 Mart 2016 - 09:27

Başkent Ankara 13 Mart’ta kanlı bir saldırı ile sarsıldı ve 35 vatandaşımız hayatını kaybetti… Son zamanlarda tekrarlanan bu terör olayları, tüm yurdu yasa boğuyor. Genç-yaşlı herkes sokağa çıkmaktan korkuyor ve yaşanacak bir terör saldırısının paniğini yaşıyor. Hatta sosyal medyada bombalı araç plakaları, saldırı günleri gibi asılsız bilgiler dolaşıyor.

 


İstanbul Moda Haftası kapsamında gerçekleşen defileye katılan Çağla Şikel de açıklamasında; “sokağa çıkmaya korkuyoruz” demişti. Milletçe üzgün ve korku dolu günler yaşadığımız bugünlerde, ünlü sunucu Esra Erol, polislerle çektirdiği fotoğrafını ‘huzurlu olun’ notuyla paylaştı.

Yolda güvenlik çevirmesine takılan Erol, polislerle çektirdiği fotoğrafını paylaşarak; “Günlerdir heryerde herkesten mesajlar geliyor diye sordum. ”Huzurlu olun, Biz varız #Polisiniz #Askeriniz var tüm vatandaşlarımızın huzuru için görev başındayız” dediler. Allaha emanetler

Son güncelleme: 12:22 - 19.03.2016