Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’dan ‘Sen beni sattın’ çıkışı
Esra Erol’dan ‘Sen beni sattın’ çıkışı
Yeni sezonda, özellikle Zuhal Topal ve Esra Erol arasında yaşanan transfer rekabeti uzun süre kendisinden söz ettirecek gibi görünüyor.
Magazin 20 Eylül 2016 - 09:00

Sevgi ve Çağrı’nın ardından bir yarışmacı daha Zuhal Topal’ı terkedip Esra Erol’a dönüş yaptı. Bu isim de Hanife ile yaşadığı aşkla hayli popüler olan damat adayı Umut Yılmaz oldu. Umut Yılmaz, Esra Erol ikinci çocuğuna hamile olduğu dönemde onun programında yer alıyordu. Esra Erol’un hayli sevdiği damat adaylarından biri olan Umut Yılmaz, transfer teklifi alınca onu ezip Zuhal Topal’a gitmişti. Yılmaz , Zuhal Topal’ın izdivaç programında Hanife ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla popüler oldu. Hanife’den ayrılan Umut bu kez Zuhal Topal ve ekibine sırtını dönerek, yeni yayın döneminde’af dileyerek’ Esra Erol’a dönüş yaptı.

esra-erol-ic
ESRA EROL TEPKİ GÖSTERDİ

Bir demet çiçekle af dileyerek dönüş yapan Umut, Esra Erol’dan fırçasını da yedi. Umut ‘Şimdi benim için sattın geldin’ diyecekler deyince Esra Erol ‘Sen beni sattın’ diyerek lafını yapıştırdı. Zuhal Topal’ın Umut ile yaşadığı aşkla popüler olan gelin adayı Hanife için de dedikodular dönüyor. İddialar arasında Hanife’nin de Zuhal Topal’ı terkedip Esra Erol’a gideceği yönünde.

 

Son güncelleme: 10:14 - 20.09.2016