Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’dan şok açıklama
Esra Erol’dan şok açıklama
Son dönemde evlilik programlarının kaldırılacağı haberlerine Esra Erol cevap verdi.
Magazin 1 Mart 2016 - 08:34

ATV’de yayınlanan ‘Esra Erol’da Evlen Benimle’ programının sunucusu Esra Erol, dün akşamki programında; son günlerde çıkan ‘evlilik programları kaldırılıyor mu’, haberleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

Erol: “Son zamanlarda her yerde evlilik programları kaldırılıyor diye söylenmeye başlandı. Hayır! Evlilik programları kaldırılmıyor. RTÜK, tüm evlilik programları yapan yapımcıları toplantıya aldı. Bu toplantıda elini masaya vurmadı. Tam tersi ortak fikir birliğince, yapılan evlilik programlarına bir nevi aslında usulüne uygun değilse çeki düzen vermekti amaç.

Bir takım sunumlar yapıldı. Neler olmalı, neler olmamalı diye konuşuldu. Ben kendi ekibim ve programım adına gurur duydum. Hamileydim, burada damat adayları bir konudan dolayı kavga etmişti. Sadece o konuyla alakalı bir sunum yapıldı.10 yıldır bu ekrandayım ve 10 yıldır sizlerin karşısındayım. Her gelen konuğuma karşı kelimelerimi özenle seçmeye çalışıyorum. Hatta yıllar geçtikçe biraz daha sakinleştim. Eskiden daha sert çıkışları olan biriydim. Buradan bir kişiyi kızıp gönderiyor olmak o kişiye zarar vermiyor, onun ailesine ve sevdiklerine zarar veriyor.

Çok daha anlayışlı olmaya başladım. 9 yıldır ben ve ekibim biz bu işten ekmek yiyoruz. Yaptığım işi çok seviyorum ve inanarak yapıyorum. Kendi içinde öz eleştiri yapabilen, en çok kendine kızan insanlardan biriyim. Yaptığım işin doğru düzgün ve örnek olması lazım. Ben yıllardır hatamı sevabımı bula bula bir noktaya geldim. Tabi ki şuan da 7-24 evlilik programlarının olması şuan şu soruyu getiriyor; ‘Evlilik programları çığrından çıktı mı?’ Ben hiç kimse adına bir şey söyleyemem ama kendi adıma yaptığım evlilik programımın çığrından çıktığını düşünmüyorum.  Hatalarımız var mı var, yanlış yaptığımız var mı var.”

Son güncelleme: 12:16 - 01.03.2016