Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’dan üçüncü çocuk açıklaması
Esra Erol’dan üçüncü çocuk açıklaması
Ünlü sunucu Esra Erol, Forum Ankara’da sevenleriyle buluştu üçüncü çocukla ilgili açıklamalar yaptı.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 11:09

Evlendirme programlarının başarılı ismi Esra Erol, Forum Ankara'da hayranlarıyla bir araya geldi. Hayat felsefesinin mutluluktan geçtiğini belirten Erol, şükredecek binlerce nedenim var diye söyleşiye başladı, ‘Mutlu bir evliliğim, sağlıklı iki çocuğum, güzel, başarılı bir kariyerim var. O yüzden olaylar ve insanlarla ilgilenmek yerine gülmek için çaba harcayanlardanım. Herkesin hayatında olumsuz anlar ve durumlar oluyor ama ben genelde olumsuz durumlarda kendime özel ve güzel anlar bulmaya çalışıyorum' dedi.

esra-erol-ic-2

ÜÇÜNCÜ ÇOCUK ŞİMDİLİK KISMET

Erol, seyircilerden gelen soruları da yanıtladı: İki erkek çocuğu olan Erol, ‘üçüncü çocuğu ister misiniz?' sorusuna, ‘Çocukları çok seviyorum üçüncü çocuk şimdilik kısmet ama baba (Ali Özbir) bu konuda biraz tereddüt ediyor çünkü ne kadar çocuğunuz olursa o kadar sorumluluğunuz artıyor. Gün boyu yanında olamadığınızdan aklınız hep çocuklarda kalıyor. Ailede en güvendikleriniz onların yanında oldukları halde yine de bin bir farklı senaryo üretiyorsunuz' şeklinde konuştu.

esra-erol-ic-4

ALİŞAN'I EVLENDİRMEK İSTERDİM

‘Bugüne kadar 322 çifti evlendirdim. Seven insanların hayatını kurmalarına destek olmak o özel anlarında yanlarında payınızın olduğunu bilmek büyük mutluluk benim için düşünsenize hayatları boyu birbirini aramış ama bulamamış iki aşk yolcusuna çıkacakları yolda el ele yürümelerine vesile olmak büyük şans, iki seven insanı bir araya getirmek işimi kutsallaştırıyor' dedi.

esra-erol-ic

‘En çok hangi ünlüyü evlendirmek istersiniz?'

En çok Alişan'ı evlendirmek isterim. Alişan seni yayına bekliyorum diyerek söyleşisini sonlandırdı.