Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Ersoy bıçak altına yattı ve göğüs silikonlarını çıkarttı
Esra Ersoy bıçak altına yattı ve göğüs silikonlarını çıkarttı
Üç yıl önce bıçak altına yatan ve göğüslerine silikon taktıran Esra Ersoy verdiği bir kararla yeniden ameliyat masasına yattı.
Magazin 23 Kasım 2016 - 13:00

Sosyal medyada Cicişler olarak tanınan Ceyda ve Esra Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, yeniden bıçak altına yatmadan önce sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Çektiği videoları ve fotoğrafları Snapchat’ten de paylaşan Esra Ersoy, neden böyle bir karar verdiğini şu sözlerle anlattı:

esra-ersoy-ic
“İnsanların beni seks ikonu olarak görmelerini istemiyorum, zaten annem de porno yıldızı gibi görünmemden hoşlanmıyordu. Üç yıl önce göğüslerimi büyütürken annemin sözünü dinlememiştim. Şimdi dinledim sözünü ve göğüslerimi orijinal boyutuna kavuşturdum. Bir ara kafayı Pamela Anderson’ın göğüslerine takmıştım ve ondan daha büyük göğüslerim olsun istiyordum. Böyle bir inatla gidip operasyon yaptırmıştım. Şimdi kendimi doktor Serdar Eren’e emanet ettim ve sonuçtan çok memnunum, göğüslerim efsane oldu.”

AMELİYAT ODASINDA BİLE MAKYAJ

Esra Ersoy, ameliyat sonrası odasına makyöz çağırarak yeni görüntüsüyle ilk makyajını yaptırdı. O anları da sosyal medya hesabından paylaşan Ersoy, kirpik de taktırdı. Esra Ersoy’un bu hazırlıkları ameliyat sonrası kendisini ziyarete gelecek olan sevgilisine güzel görünmek için yaptırdığı ortaya çıktı.

esra-ic-2
Son güncelleme: 13:29 - 23.11.2016