Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler nam-ı diğer Cicişler Yunan magazinine konuk oldu
Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler nam-ı diğer Cicişler Yunan magazinine konuk oldu
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler tatil için gittikleri Mykanos'ta bir magazin programının kamerasına yakalandı.
Magazin 25 Haziran 2016 - 10:34

Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler geride bıraktığımız hafta gittikleri Mykanos tatili ile magazin haberlerinde kendilerine yer buldu. Paylaştıkları fotoğraflarla olduğu kadar burada yaptıkları harcamalarla da dikkatleri üzerine çeken Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler özellikle 165 Euro’luk hamburgerleri ve doğum günleri için harcadıkları binlerce Euro’yla dikkat çekti. Üstelik nam-ı diğer Cicişler, sadece güzellikleri ve çılgın eğlenceleriyle Türkiye’de haber olmadı, gittikleri Mykanos’ta da bir magazin programında yer aldı.

esra-ceyda-ersoy-ic

Plajdaki isimlerin görüntülerini çeken Mykanos televizyonunun kamerasına takılan kız kardeşler son derece keyifli bir şekilde selfie çekerken görülüyor. Haberde ikiliden, Türkiye’nin sarışın barbieleri Esra ve Ceyda Ersoy olarak bahsediliyor. Cicişler, bu gelişmeyi sosyal medya hesaplarından; “Yunan televizyonlarında magazine çıkmışız. Hakkımızda Türk Barbie’leri Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy demişler. Mykonos tatilimize yer vermişler. Ne ara çektiler, ne ara adımızı soyadımızı öğrenmişler bravo valla” metniyle vermişler.