Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Ersoy’a 20 bin liralık doğum günü kutlaması
Esra Ersoy’a 20 bin liralık doğum günü kutlaması
Esra Ersoy doğum günü kutlaması için harcadıkları parayı sosyal medya hesabından paylaşınca şaşırtıcı yorumlar aldı.
Magazin 22 Haziran 2016 - 07:27

Tatil için Yunanistan’ın Mykanos adasına giden Esra ve Ceyda Ersoy, burada geçirdiği keyifli vakitleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor. Ünlü bir ayakkabı firmasının veliahtı Taha Özer’in de kendilerine eşlik ettikleri gezilerinde son derece pahalı deneyimleri yaşayan ve bunları takipçileriyle paylaşan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler önceki gün paylaştıkları 165 Euro’luk hamburger deneyimleriyle haber olmuşlardı.

İLGİLİ HABERCicişler'in 165 Euroluk hamburger keyfiCicişler’in 165 Euroluk hamburger keyfi

Pahalı zevkleriyle takipçileri tarafından çok sayıda yorum alan Cicişler, kendileri hakkında yapılan sert tepkilere aldırmamış olacaklar ki hamburger paylaşımından kısa süre sonra bu defa doğum gününü kutlayan Esra için yapılan partinin masraf fişini takipçileriyle paylaştılar. “Doğum günü faturası, limitsiz tatil keyfi, iyi hissediyoruz” notuyla yapılan paylaşımda Esra Ersoy’un doğum günü kutlamasında yapılan harcamaları ortaya seren Cicişler’in bu gece için harcadıkları para 6 bin 400 Euro yani 20 bin 996 lira tutmuş. Cicişler bu paylaşımları sonrasında şaşırtıcı yorumlar aldı:

esra-ceyda-ersoy-ic

sukrusulek

İyi yazmışlar fiyatlar uygun güzel

omersecik

Şu paraya nice insan doyar

fsimsek82

Allah belanızı versin ülkede 1300 lirayla 3- 4 çocuk okutan insan varken sunun reklamını yapıyorsunuz ya denecek söz yok size!

esra-ersoy-ic

ismaildenizismaildeniz

Şu an gece vardiyasından geldim ayakta durmaktan ayaklarım şişti ve 1220 tl maaşa çalışıyorum. Hiç uyumayacağım sabah hemen ek işe gitmem gerekiyor malum yetişmiyor sadece sizin bir çaya ödediğiniz ücreti alabilmek için böyle şeyler paylaşmayın yazık günah