Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler namı diğer Cicişler Fenerbahçe’ye başkan olsun isteği…
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler namı diğer Cicişler Fenerbahçe’ye başkan olsun isteği…
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yaptığı Hello Kitty anlaşması sonrası Cicişlerin yaptıkları paylaşım beğeni rekorları kırdı.
Magazin 7 Eylül 2016 - 07:19

Fenerbahçe Spor Kulübü sarı-lacivert renklere gönül veren anneler ve kızlar için bir anlaşmaya imza attı. Bundan böyle Hello Kitty tarafından özel hazırlanacak taraftar ürünleri Fenerium’da satışa çıkacak. Bu gelişme her ne kadar ekonomik anlamda Fenerbahçe kulübüne büyük bir katkı sağlayacak olsa da sarı lacivert takımın rakipleri bu gelişmeyi tiye almakta gecikmedi. Sosyal medyada bu gelişmeyle ilgili çok sayıda caps yapılırken, Fenerbahçe’nin yaptığı bu anlaşmayla ilgili bir yorum da Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden geldi.

esra ceyda 55

Hello Kitty hayranı olan ve bu hayranlıklarını arabalarına kadar taşıyan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler attıkları tweetlerle Fenerbahçe Spor Kulübüne mesaj gönderdi. Bir kısım takipçileri tarafından kulübe başkan adayı olarak da gösterilen Cicişler’in, Fenerbahçe’nin Hello Kitty anlaşmasına dair yaptıkları paylaşımlarsa şöyle:

esra ceyda ic 99

“Hello Kitty Fenerbahçeye sponsor olmuş. Çok da iyi olmuş. Artık maçlara Hello Kittyli formalarımızla gideriz. Yuppiii”

esra-ceyda-icesra-ceyda-ic-2
Son güncelleme: 07:42 - 07.09.2016