Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler şehit tepkileri hakkında konuştu
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler şehit tepkileri hakkında konuştu
Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, tepki çeken bikinili ve Türk bayraklı klip çekimleri hakkında konuştu.
Magazin 20 Mayıs 2016 - 13:48

Euro 2016 futbol organizasyonu için yapılan bir klip çekiminde boy gösteren Esra ve Ceyda kardeşler, sosyal medya hesaplarından bu çekimden kareler paylaştı. Ellerinde Türk bayrakları tutarken çekilmiş karelerine kısa sürede yüzlerce yorum alan kardeşler, bu yorumların neredeyse tamamının ‘bu yaptığınız şehitlerimize saygısızlık’ mesajı içermesi ve bunların dışında da çok sayıda küfür olması nedeniyle yine sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptılar. İşte Esra ve Ceyda kardeşlerin şehitlere saygısızlık ettikleri eleştirileriyle ilgili açıklaması:

esra-ic

“Profilimizi terbiyesiz ve hakaret içerikli yorumlarıyla kirletmek isteyen bazı şahıslara” birkaç çift lafımız var; Bu ülkede Bir tek biz mi mayo ve bikini giyiyoruz? Bu ülkede Türkiye güzelini seçmek için kızlara yıllardır mayo giydirmiyorlar mı? Dün Euro 2016 için kamera karşısına geçtik. Ve çekimde ülkemizin bayrak renkleri olduğu için birimizin kırmızı birimizin beyaz renkte bikini giymesi gerekiyordu. Bizi öyle giydirdiler. Diğer ülkeleri temsil eden yabancı kızlar da kendi ülkelerinin bayrak renklerinde bikini giydiler ve onların da elinde bizim gibi kendi ülkelerinin bayrakları vardı. Senaryo bu şekildeydi. Ortaya çıkacak olan işin çok güzel ve başarılı bir iş olacağını düşünüyoruz. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın. Bizim kalbimiz temiz buraya o çirkin yorum yazanları kalplerinin kötülüğünden dolayı Allah’a havale ediyoruz. İyi kalpli olmadıktan sonra istediğin kadar kapan,başını ört. Dışarıdaki insanları belki kandırabilirsin ama yüce Allah’ı asla kandıramazsın bilir o senin kalbini. Allah biliyor bizim de kalbimizi. O yüzden içimiz çok rahat.

Son güncelleme: 13:52 - 20.05.2016