Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ezgi Avcı Survivor Adası’ndan ayrıldı açıklamalarıyla şaşırttı
Ezgi Avcı Survivor Adası’ndan ayrıldı açıklamalarıyla şaşırttı
Survivor adasından elenen son isim Ezgi Avcı, yaptığı açıklamalarla çok konuşulacak.
Magazin 12 Mayıs 2016 - 11:17

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlediği programlar arasında birinciliğe oynayan Survivor 2016’dan elenen son isim Ezgi Avcı oldu. Yarışmayla ilgili şaşırtıcı bilgiler veren Ezgi, yarışmanın favori isimlerinden Atakan’ın bundan sonra adada izleyeceği stratejiyi de verdi. Ezgi Avcı, Semih’in Atakan’dan çekindiğini iddia etti.

ezgi-avci-ic-3

YALNIZLIK BİZİM TERCİHİMİZ DEĞİLDİ

Ezgi Avcı, ‘En çok açıklık getirmem gereken konu şu’ diyerek sözlerini şöyle sürdürdü; “Atakan ile biz bir grup olduk. Bunu bazı arkadaşlarımız Ezgi, Atakan’ın gölgesini sığınıyor gibi açıklamalarla dile getirdi.

Bu aslında çok yanlış. Biz bunu seçmedik. En başta 9 kişilik bir gruptuk, ya elendikleri ya ihanet sebebiyle biz 2 kişi kaldık.

ezgi-avci-ic

Biz yalnız kalmayı kendimiz tercih etmedik. Ben elenince Atakan şimdi yalnız kaldı. Şu şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum. Yalnız devam edecek ancak onun dışında iletişim kurabileceği tek insan Yattara, Yunus, Nagihan ve Semih ile belli bir sınırın dışında konuşmayacağını düşünüyorum.”

 

BÖLÜNMELER TUĞBA İLE BAŞLADI

Adada bölünmeler Tuğba ile başladı. Adanın gizli yerlerinde paylaşımlarla iş kışkırtma boyutuna geçti. Bunu devam ettiren de Nagihan oldu. Beni en çok hayal kırıklığına uğratan Memo ve Yattara oldu.

tugba-ozay-ic

Çünkü onlara çok güveniyordum. Semih’in Atakan’dan biraz çekincesi var. Bu çekincede oylamalarda Atakan’ın yüksek olduğunu bildiği için bir şekilde kaos yaratmak istiyor.

Son güncelleme: 11:43 - 12.05.2016