Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ezgi Mola’dan Familya dizisine başlayacak Uğur Yücel’e destek
Ezgi Mola’dan Familya dizisine başlayacak Uğur Yücel’e destek
Güzel ve başarılı oyuncu Ezgi Mola, Canım Ailem dizisinde birlikte çalıştığı Uğur Yücel'e sosyal medya hesabı üzerinden başarılar dilemiş.
Magazin 20 Eylül 2016 - 16:25

Türk sinemasının önemli isimlerinden Uğur Yücel, Canım Ailem dizisinden sonra verdiği arayı yine bir aile dizisi olan Familya ile sonlandırıyor. Önemli ve değerli oyuncularla dolu kadrosuyla daha yayına girmeden adından söz ettirmeye başlayan diziye ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla destek oluyor. Başarılı isim Uğur Yücel’in oynadığı diziyle ilgili temennilerini açıklayan son isim, Yücel’le Canım Ailem dizisinde çalışan ve onun kızı Feride karakteriyle seyircinin karşısına çıkan Ezgi Mola oldu. Sosyal medya hesabından bir selfie paylaşan güzel oyuncu Ezgi Mola, Uğur ağabeyine; “Salı günlerini seviyorum … Aaa bu akşam Fox TV’de Familya var, haberlerden sonra Uğur Yücel geliyor” sözleriyle başarılar dilemiş.

İLGİLİ HABERFamilya dizisi başlıyor: Familya dizisi konusu ve kadrosu!Familya dizisi başlıyor: Familya dizisi konusu ve kadrosu!