Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ezgi Mola’dan köpeğe saldırı haberine tepki
Ezgi Mola’dan köpeğe saldırı haberine tepki
Başta oyuncu Ezgi Mola olmak üzere birçok ünlü isim İzmir'de yaşanan 'tekmelenen köpek' haberine sert tepki gösterdi.
Magazin 17 Eylül 2017 - 11:47

Olay geçen cuma günü İzmir’in Aliağa ilçesinde meydana geldi. Mia isimli sahipli bir köpek kaldırımda oturduğu sırada, yolda geçen bir şahıs tarafından tekme ile bulunduğu yerden savruldu. Bu görüntülerin haber olarak sosyal medyaya düşmesinin ardından herkes bu çirkin saldırı yapan şahsı aramaya başladı.

kopek-ic

Konuya kayıtsız kalmayarak sosyal medya hesabından haberi paylaşan oyuncu Ezgi Mola da İzmir’de yaşanan bu vahşete tepki gösterdi ve bunun sadece bir hayvana yapılan saldırı gibi algılanmamasını söyleyerek şunları paylaştı: “Ve yine karşınızda su katılmamış şerefsiz bir g.t! Tanıyanlar ismini ve fotosunu paylaşsın, herkes görsün, zira bu yarın insan da öldürür!”

ezgi-mola-ic-2

Ezgi Mola gibi birçok ünlü de söz konusu şahsa ateş püskürdü. Sevinç Erbulak, söz konusu şahsa aynı şekilde tekme atmak istediğini belirtirken, Emek Çölgeçen, bu ‘insan’ı tanıyanlara seslendi.

sevincerbulakemelcolgecenHaluk Levent, kedi ve köpek öldürenlerle ve işkence edenlerle ilgili milletvekilleri ile görüşmeye başlayacağını duyurdu. Betül Demir ise şahsa “Zavallı sevgisiz” diye seslendi.

haluklevent
betuldemir

 

Son güncelleme: 13:14 - 17.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.