Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Roma tatilinden kareler paylaşıyor
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Roma tatilinden kareler paylaşıyor
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit birlikte çıktıkları Roma tatilinden kareler paylaşıyor.
Erdinç YAPAN
Magazin 28 Haziran 2016 - 10:14

Magazin dünyasının yakından takip ettiği ilişkilerden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ikilisi adım adım evliliğe yaklaşıyor. Haklarında geride bıraktığımız aylarda ‘imam nikahı kıydılar’ şeklinde haberler yapılsa da ikili bu haberleri yalanlamıştı.

burak-ozcivit-1

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen arasındaki ikinci evlilik iddiası ise geride bıraktığımız günlerde ortaya atıldı. Üç yıldır birlikte yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Roma tatilleri sırasında evlilikle ilgili ilk adımı atacakları konuşulmuştu.

burak-ozcivit-2

İtalya’nın başkenti Roma’ya uçan Burak Özçivit’in sevgilisine burada evlilik teklif edeceği yazılıp çizilmişti. Ancak haklarında bu tarz iddialar atılan ikili değil evlilik haberi vermek sosyal medya hesaplarından bu tatile dair birlikte çekilmiş karelerini bile paylaşmıyor.

burak-ozcivit-3

Roma sokaklarında birbirlerini çeken ikili bir selfie çekip paylaşmaktansa adeta kaçıyor.

fahriye-evcen-1

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in bu tutumu, yorumcuların ‘bir selfie çubuğunuz da mı yok?’ sorusunu sormalarına neden oldu.

fahriye-evcen-2
Son güncelleme: 10:16 - 28.06.2016