Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Familya 4. yeni bölümde neler olacak? Familya 4. bölüm fragmanı izle
Familya 4. yeni bölümde neler olacak? Familya 4. bölüm fragmanı izle
Bağları kopan bir ailenin tekrar ailenin babası Yaşar Beyoğlu tarafından biraraya getirilmesini konu alan Familya dizisinin 4. bölümü bugün yayınlanacak. Familya'nın yeni bölümünde neler olacak? Casim'in hamlesine Yaşar Beyoğlu nasıl cevap verecek?
Magazin 11 Ekim 2016 - 10:26

Yaşar’ın hem kendi sağlık problemleri hem de ailesini birleştirme isteği binbir türlü badire atlatmasına sebep oluyor. Diğer yandan elinden arazilerini almaya çalışan Casim’in hamleleriyle boğuşan Yaşar Beyoğlu bu bölümde neler yapacak?

Ateş’in şüphelerinin peşinden gitmesi, Hare ve Yaşar cephesinde büyük bir paniğe neden olur. Ama onları bekleyen tehlike bu kadarla sınırlı değildir. Çocuklar babalarının amacını çözmeye çalışırken, Yaşar’ın da onları kazanmak için yepyeni bir planı vardır.
Toprak kendini Ezgi’ye açıklamanın yollarını ararken, Vedat bir adım öne geçmek için hamlesini yapmaya hazırlanır. Casim’in kasabayla ilgili planları, çocuklarıyla arasını düzeltmeye çalışan Yaşar için yeni bir sıkıntının kapılarını aralar. Beyoğlu familyasında herkes kendi hedefinin peşinde sürüklenirken, beklenmedik bir misafirin gelişi tüm dengeleri altüst eder.

Casim’in sürpriz hamlesi Beyoğlu hanesinde deprem etkisi yaratır. Hare ve Yaşar bu defa tamamen köşeye sıkışmıştır. İkili olanları çözmenin ve çocuklara açıklamanın bir yolunu ararken, familyanın tüm üyeleri kendi rotalarını çizmeye hazırlanır. Namık açığa alındığı gerçeğini gizlemek için çabalarken, kendini komik bir maceranın içinde bulur. Ezgi ve Toprak arasındaki gerilim giderek yükselir. Bu karmaşanın ortasında bunalan Ateş, herkesten gizli bir karar alır. Yaşar bir yandan Casim’le uğraşmakta, öte yandan tedavisi için önemli bir adım atmaktadır. Casim ve Vedat ittifakında yaşananlar ise, Beyoğlu familyasına doğru yaklaşan tehlikenin ayak sesleridir.