Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Familya’nın 5. Bölümünde neler olacak? Ateş ve Hare ölümle burun burunda geliyor!
Familya’nın 5. Bölümünde neler olacak? Ateş ve Hare ölümle burun burunda geliyor!
Familya dizisi kopmuş bir ailenin tekrar canlanan bağlarını ve etrafında yaşanan gelişmeleri konu alarak devam ediyor. Familya dizsinin 5. bölümünde neler olacak? Hava babasının hastalığını öğrenebilecek mi? Casim'in kirli planları tutacak mı?
Magazin 17 Ekim 2016 - 15:34

Familya ilk dört bölümüyle izleyiciyi ekran başına toplamayı başardı, Uğur Yücel’in baş rolünde oynadığı dizinin yeni bölümünde neler olacak? Yaşar Beyoğlu’nun hastalığı çocukları tarafından öğrenilecek mi? Casim arsaları edinebilmek için Yaşar’a baskısını sürdürmekte kirli planlarını uygulamaya devam etmektedir. Casim’in karşısına çıkıp rest çeken Yaşar’ın resti işe yarayacak mı? Yaşar Beyoğlu’nun biyopsi olma sebebini kurcalayan Hava olayı çözebilecek mi?

 

FAMİLYA 5. BÖLÜM AYRINTILARI

Beyoğlu familyasında işler çıkmaza sürüklenirken, Hava babasının hastalık gerçeğine adım adım yaklaşır. Ateş ve Hare ölümle burun buruna gelmiştir. Toprak aşkı uğruna girdiği yolda, Ezgi’nin aldığı bir kararla büyük şaşkınlık yaşar. Her şey büsbütün karışırken, Casim kirli mücadelesini giderek tırmandırır. Bergütay’ın gelişiyle familya komik ve yanlış anlamalarla dolu bir durumun içine düşer. Sezer dedesi için duygu dolu bir sürpriz planlarken Hava’nın şüpheleri giderek artar. Tehditlere pabuç bırakmayan Yaşar, Casim’in karşısına çıkar ve restini çeker. Casim’in son ve karanlık planı ise, Beyoğlu familyasının tek neşeli gecesine bomba gibi düşecektir. Familya yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de FOX’ta.