Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fatma Girik kendi elleriyle…
Fatma Girik kendi elleriyle…
Ünlü oyuncu Fatma Girik, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü yönetmen Memduh Ün'ü unutmadığını böyle gösterdi.
Magazin 16 Ekim 2016 - 15:09

Geçtiğimiz yıl 16 Ekim'de hayatını kaybeden ünlü yönetmen Memduh Ün'ün hayrına, hayat arkadaşı Fatma Girik Muğla’nın Bodrum ilçesinde lokma dağıttı. Kendi elleriyle belediye meydanında vatandaşa lokma dağıtan Fatma Girik’i hayranları yalnız bırakmadı. Girik'le bol bol fotoğraf çektiren hayranlarına ünlü oyuncu elleriyle lokma verdi.

fatma-girik-ic

Hayat arkadaşını unutmadığını söyleyen Girik “Ne söyleyeyim oğlum bir sene hay huy ile geçti işte bak ne çabuk. Ama size göre çabuk belki ama bana göre biraz zor geçti. 57 senenin içinden hangisini seçeyim de söyleyeyim. Meydan Larus olur anlatsan yazsam” dedi.

fatma-girik-ic-2
Öte yandan lokma alan vatandaşlar ise ünlü yönetmenin çok güzel filmlere imza attıklarını belirterek, “Çok güzel filmlere imza attı Memduh Ün. Çok değerli bir insandı. Allah Fatma Girik'ten razı olsun, hayrını kabul olsun inşallah” ifadelerini kullandı. Birçok filme oyuncu ve yönetmen olarak imza atan Memduh Ün, 95 yaşında Bodrum'da hayata veda etmişti.

fatma-girik-ic-6
Son güncelleme: 15:45 - 16.10.2016