Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fatma Turgut’un sevgilisi Kerem Fırtına kimdir?
Fatma Turgut’un sevgilisi Kerem Fırtına kimdir?
"Model" grubunun solisti Fatma Turgut'un İnstagram'da "Anne ben aşık oldum" notuyla paylaştığı fotoğraftan sonra sosyal medya Kerem Fırtına'na ismini konuşmaya başladı. Peki, Kerem Fırtına kimdir?
Magazin 9 Temmuz 2016 - 14:30

Model grubunun solisti ünlü şarkıcı Fatma Turgut İnstagram’da sevgilisi Kerem Fırtına ile yeni bir fotoğraf paylaştı. “Anne ben aşık oldum” notu ile paylaşılan bu fotoğrafın ardından ünlü dizi oyuncusu Kerem Fırtına sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Peki, Kerem Fırtına kimdir?

KEREM FIRTINA KİMDİR?

23 Eylül 1981 yılında İstanbul’da doğan oyuncu dizi ve filmlerin en tanıdık simaları arasında yer almaktadır. Eğitim hayatının ilk yıllarını Kenan Evren Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra oyunculuğa merak saran kerem, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetiminden mezun olduktan sonra Şahika Tekand Studio Oyuncularında 2 yıl tecrübeli kişilerden oyunculuk eğitimi aldı.Yakın arkadaşının yaptığı oyunculuk başvurusunda tesadüf eseri Kurtlar Vadisi’nde rol almayı başardı.

Hobileri arasında kitap okumak ve Go oynamak ilk sırada yer alıyor.

OYNADIĞI DİZİLER FİLMLER

Kurtlar Vadisi – Eren Eylül/ 2003-2005/ 1-97

Kurtlar Vadisi Terör Eren Eylül 2007/ 1-2

Kurtlar Vadisi Pusu Eren Eylül 2007-2008/ 1-41/

Martılar ve İstanbul (oyuncu, senaryo asistanı)

Üvey Baba (oyuncu)

Oda (oyuncu)

Esrarlı Gözler

Bu Kalp Seni Unutur mu? Devrimci

Konak(film)

Karadayı Savcı Adnan

2015 Kiralık Aşk Dizisi