Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları’nda herkes için yeni bir sayfa açılıyor! İşte ilk fragman
Fazilet Hanım ve Kızları’nda herkes için yeni bir sayfa açılıyor! İşte ilk fragman
Star Tv'nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni sezona bu akşam başlıyor. Dizinin yayın saati kaç? 2. sezonda neler olacak. Sezon finalinde neler olmuştu? gibi soruların tüm cevapları haberimizde. Fazilet Hanım ve Kızları'nın sezon finali izle. İşte Fazilet Hanım Ve Kızları'nın yeni bölüm fragmanı
Magazin 16 Eylül 2017 - 08:26

Sevilen dizi Fazilet Hanım Ve Kızları’ 2. sezona başlıyor. Yeni sezon fragmanı yayınlanan dizide neler olacak? Fazilet Hanım Ve Kızları için yeni bir dönem başlıyor. Hayatının en kötü gecelerinden birini yaşamasına neden olan kişinin Sİnan olduğunu öğrenen Hazan bu ağır yüzleşmeden nasıl çıkacak? İşte Fazilet Hanım Ve Kızları’na dair yeni sezon bilgileri ve daha fazlası…

fhk-ic-1

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Fazilet'in cesareti kızlarının felaketi mi olacak? Sinan gerçeği söylemek için tüm cesaretini toplamışken Nil'in intiharı her şeyi altüst eder. Gerçeği öğrenen ve küplere binen Yağız ve Sinan'ın hesaplaşması sert olur. Yağız, attığı sürpriz adımla dengeleri değiştirir. Hazan şüphenin pençesindeyken Fazilet ise Ece'yle ilgili bambaşka bir gerçekle yüz yüze gelir. Ece'nin hamileliği, Fazilet'i en büyük kabusuyla karşı karşıya getirirken, Fazilet'in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece'nin değil, Egemen ailesinin de hayatını değiştirmek üzeredir.

Yasin öfkesine yenilip geri dönüşü olmayan bir hata yaparken, Ece, hayatının en zor seçimiyle başbaşadır. Aynı anda Hazan ise kendi seçiminin bedelini ödemek zorundadır. Hazan'ın ödeyeceği bedelden Yağız ve Sinan'ın payına ne düşecek? En çaresiz anında uzanan yardım eli, Ece'nin kaderini değiştirmeye yetecek mi? Kızının geleceğini kurtarmak için gözünü karartan Fazilet'in cesareti, hem kızlarının hem de Egemen'lerin felaketi mi olacak?

YENİ SEZON İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fazilet Hanım ve Kızları'nda herkes için yeni Bir dönem başlıyor. Kendini bir anda ağır bir yüzleşmenin ortasında bulan Hazan, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu artık öğrenmiştir. Ortaya çıkan gerçek Hazan'ın kalbini paramparça ederken, Sinan için de çok yıkıcı olur. İstemeden de olsa gerçeğin ortaya çıkmasına sebep olan Yağız'ın karşısında, bir değil iki enkaz vardır ve Yağız enkazı toplamak zorundadır. Hazan ne kadar dirense de, kalp acısıyla kıvranırken başucunda Yağız'ı bulur.

Sinan, pişmanlık ve suçluluk duygusuyla, hayatında ilk kez doğru olanı yapmayı seçerken, öfke ve acının esir aldığı Hazan, ilk kez savaşmayı değil, acıya teslim olup kaçmayı seçer. Hazan, yaşadığı hayal kırıklığından kaçıp, kendi yoluna gitmeye kararlıdır. Ne var ki, Yağız'ın attığı sürpriz bir adımla, Hazan için bütün yollar Egemen kardeşlere çıkar. Yağız, Sinan ve Hazan kendi karmaşaları içinde savrulurken, yalıdaki sürpriz gelişme alınan tüm kararları, atılan tüm adımları ve hepsinin planlarını tepe taklak etmek üzeredir.

İŞTE YENİ SEZON İLK FRAGMANI

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SEZON FİNALİ İÇİN TIKLA

Son güncelleme: 08:33 - 16.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.