Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
FBI Brad Pitt’in çocuk tacizi soruşturmasını kapattı
FBI Brad Pitt’in çocuk tacizi soruşturmasını kapattı
FBI sözcüsü, eylül ayında boşanma davası açan eski eş Angelina Jolie’nin açtığı soruşturmanın kapandığını bildirdi.
Magazin 23 Kasım 2016 - 12:15

Brad Pitt'in, altı çocuğu olduğu Angelina Jolie ile özel uçaklarında giderken çocuklarından birine kötü davrandığı ve Jolie'nin bu nedenle boşanma davası açtığı iddia edilmişti.

Hürriyet’in haberine göre, CNN'e konuşan yakın bir kaynak, kasım başında Los Angeles Çocuk ve Aile Departmanı'nın Pitt'in bu konuda masum olduğu yönünde görüşe vardığını söyledi.

Soruşturmanın dün itibarıyla kapandığını onaylayan FBI, ‘Los Angeles'a Bay Pitt ve ailesini taşıyan uçakta geçen olayla ilgili soruşturma kapanmıştır. Konuyla ilgili suçlamalar düşürülmüştür' açıklamasını yaptı.

Pitt'in basın sözcüsü henüz bir açıklama yapmadı. Jolie ise çocuklarının psikolojik destek alması yönünde bir karar verdi. Bu süreçte çocuklar annede kalıyor ve babalarıyla ‘terapötik (iyileştirici) ziyaretler' yapıyor.

İLGİLİ HABERAngelina Jolie ve lezbiyen aşkı hakkında şaşırtan iddiaAngelina Jolie ve lezbiyen aşkı hakkında şaşırtan iddia

İLGİLİ HABERBrad Pitt ve Angelina Jolie boşanmasında yeni bir iddiaBrad Pitt ve Angelina Jolie boşanmasında yeni bir iddia