Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fenerbahçe için gelen Hollandalı sağ bek Gregory van der Wiel İstanbul’dan ayrıldı
Fenerbahçe için gelen Hollandalı sağ bek Gregory van der Wiel İstanbul’dan ayrıldı
Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcu Gregory van der Wiel ile anlaştığı haberleri basına yansırken Wiel bugün Atatürk Havalimanı'nda görüntülendi.
Magazin 22 Haziran 2016 - 14:30

İstanbul’dan Los Angeles’e giden ünlü oyuncu Atatürk Havalimanı’nda Fenerbahçe’yle anlaştığına dair soruları yanıtlamaktan kaçındı. Anlaşmaya ilişkin sorulara Wiel, “Göreceksiniz” diye cevap verdi.
rose
Beraberinde eşi ünlü model Rose Bertram ile İstanbul’u gezen Wiel, İstanbul’da daha önce maç için bulunduğunu fakat ilk kez gezmek için geldiğini söyleyerek “İstanbul’da tatili harikaydı. İstanbul büyük, harika bir şehir. Asya ve Avrupa yakasını gezdim. Boğazda tekne turu yaptım. Özel bir Türk yemeği yemedim ama baklava güzeldi”  diye konuştu.
roseinsta
En az eşi kadar ilgi gören Rose Bertram, güzelliği ile sosyal medyanın yeni takip edilecek isimleri arasında yerini aldı.  Güzel model, Türkiye’de paylaştığı fotoğraflarla büyük ilgi gören Beşiktaşlı futbolcu Dusko Dosic’in eşi Jelena’nın sosyal medyadaki tahtını sarsacağa benziyor.
jelena

Son güncelleme: 14:42 - 22.06.2016