Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ferhat Göçer’den Harun Kolçak mesajı!
Ferhat Göçer’den Harun Kolçak mesajı!
Kuzey Kıbrıs’ta sahne alan Ferhat Göçer, hayata gözlerini yuman Harun Kolçak'la ilgili "Sanat ve insanlık adına çok değerli bir insanı kaybettik. Onu unutmayacağız" dedi. 
Magazin 23 Temmuz 2017 - 14:18

KKTC’deki Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Ferhat Göçer, sevilen şarkılarından oluşan özel bir repertuvarla yaklaşık bin kişiye muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Duygusal şarkılarla başladığı konserine hareketli şarkılar ile devam eden sanatçıya hayranları hemen hemen her şarkısında eşlik etti.

YERİN ALTINDAN BİR CANAVAR UYANDI

Bodrum'da depremi yaşayan Ferhat Göçer, “7 şiddetinde sallanmasına rağmen herhangi bir can kaybı olmaması Allah'ın bir lütfudur. Yer yerinden oynadı. Yerin altından bir canavar uyandı. Allah bizi korudu, bir tek can kaybı olmadı. 17 Ağustos'u yeniden yaşadım. Geçirdiğiniz her dakikanın kıymetini bilin, şükredin. Sevgiyi yüceltin. Yeryüzünde var olan kötülüklerin tek ilacı insanların sevgiyle birbiriyle kucaklaşmasıdır” dedi.

HARUN KOLÇAK’I UNUTMADI

Kanserle mücadele eden ve bu hafta yaşamını yitiren Türk pop müziğinin efsane ismi Harun Kolçak'ı da unutmayan Göçer, “Sanat ve insanlık adına çok değerli bir insanı kaybettik” diyerek ‘Gir kanıma’ isimli şarkısını seslendirdi.