Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Feridun Düzağaç ülkede oluşan birlik duygusunun önemini vurguladı
Feridun Düzağaç ülkede oluşan birlik duygusunun önemini vurguladı
Unutulmaz şarkılara imza atan Feridun Düzağaç, ülkenin siyasi atmosferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Magazin 29 Ağustos 2016 - 10:18

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Feridun Düzağaç, terör örgütünün başarısız darbe girişimi sonrası siyasi kanatta oluşan birlik duygusunun topluma iyi geldiğini ifade ederek “Bunun toplumun kademelerine yansıması gerektiğini düşünüyorum”dedi. Balıkesir’in Edremit ilçesinde düzenlenen bir etkinliğe katılan Düzağaç, gazetecilerin sorularını cevapladı.

feridun-duzagac-ic

BİRLİK DUYGUSU İYİ GELDİ

Kaldığı otelde gazetecilerin sorularını cevaplayan söz yazarı, besteci ve yorumcu Feridun Düzağaç “Adını anmak istemediğim, yakın geçmişteki büyük badireyi atlattıktan sonra devletin her kademesindeki siyasi kanatta oluşan birleşme ve birlik duygusunun bu topluma bir derece iyi geldiğini hissettim. Ben de kendi payıma çok iyi hissettim. Bizler demokrasi ve evrensel doğrular adına oy vermekle mükellef vatansever insanlarız ve meclisteki her bireyin ve onların dahil oldukları partilerin birbirleriyle iyi geçinmeleri, iletişim içinde olmaları ve birbirlerine sevgi sözcükleriyle hitap etmelerini görmek istiyoruz. Bu ülkemizdeki demokrasi tarihinin belki de en özlediği şey. Son kötü olaydan sonra böyle bir durumun çıkması hem çok şaşırtıcı hem de düne kadar birbirlerinin adını anmak istemeyen devlet yöneticilerinin ve siyasilerin birlik duygusu içinde olmaları çok önemli. Bunun toplumun kademelerine yansıması gerektiğini düşünüyorum”dedi.

Son güncelleme: 10:19 - 29.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.