Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Feryal Gülman’la Kemal Gülman’ın boşanma davasında gizli hesap şoku!
Feryal Gülman’la Kemal Gülman’ın boşanma davasında gizli hesap şoku!
200 milyon TL ile sosyetenin en pahalı boşanma davalarından biri olan Feryal Gülman’la Kemal Gülman’ın boşanma davası şimdi de gizli hesap yüzünden gündemde...
Magazin 8 Kasım 2016 - 09:58

21 yıllık eşi Kemal Gülman'a kendisini genç bir kızla aldattığı gerekçesiyle 200 milyon liralık boşanma davası açan Feryal Gülman, merhum annesi Nihal Sarımuratoğlu adına Kemal Gülman tarafından gizli bir hesap açıldığı ve buradan yurt dışına para yolladığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu.

Sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman'la 82 yaşındaki eşi Kemal Gülman'ın boşanma davaları devam ederken şu sıralarda ortaya çıkan gizli bir hesap ikilinin arasını bir kez daha bozacak gibi görünüyor.

Habertürk’ün haberine göre, Kemal Gülman'ın 2013 yılında hayatta olan kayınvalidesi yani Feryal Gülman'ın annesi Nihal Sarımuratoğlu adına bir hesap açtırdığı, geçtiğimiz yıl vefat eden Nihal Hanım'ın hesabından yurt dışına milyon lira olduğu iddia edilen rakamlarla para transferi gerçekleştirdiği söyleniyor. Merhum Nihal Sarımuratoğlu üzerinden yurt dışına para yolladığı konuşulan Kemal Gülman'ın, sahte evrak düzenleyerek Sarımuratoğlu'ndan vekâlet aldığı iddia edildi.

2013 yılında merhum annesi adına bankada açılan hesabı fark eden Feryal Gülman ve ağabeyi Ahmet Ferit Sarımuratoğlu'nun banka hesabını incelemeye aldıkları, ancak annelerinin vefatından sonra yasal süreci başlatabildikleri öğrenildi.

“Bu işin peşini bırakmayacağım'' diyen Feryal Gülman, geçtiğimiz hafta mahkemeye başvurarak merhum annelerinin adına açılan hesabın incelenmesini talep etti.

İLGİLİ HABERFeryal Gülman mimarlık mesleğine döndüFeryal Gülman mimarlık mesleğine döndü

Son güncelleme: 10:17 - 08.11.2016