Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ferzan Özpetek’ten Tuba Büyüküstün itirafı
Ferzan Özpetek’ten Tuba Büyüküstün itirafı
Yönetmen Ferzan Özpetek'in yönetmen koltuğunda oturduğu, "İstanbul Kırmızısı" filminin basın toplantısı, Büyükada Splendid Palace Otel'de gerçekleşti.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 27 Mayıs 2016 - 11:03

Filmde rol alan Halit Ergenç, Nejat İşler, Tuba Büyüküstün ve Mehmet Günsür, çekimler sonrasında gazetecilerin karşısına çıkarak sorularını yanıtladı. İlk kez Türk filmi yaptığı için çok heyecanlı olduğunu belirten Özpetek, “Böyle bir kadro ile çalışmaktan dolayı çok mutluyum, hepsi mesleklerinde çok iyi isimler” dedi. Tuba Büyüküstün ile ilgili konuşan usta yönetmen, “Tuba’nın ne kadar meşhur olduğunu biliyordum, ancak yeni bir star olduğunu bilmiyordum” diyerek güzel oyuncuya övgüler yağdırdı.

tuba-buyukustun-ic

BENİM İÇİN İLK…

Filmde Neval isimli karaktere hayat veren Tuba Büyüküstün, “Filmlerini takip ettiğim ve çok beğendiğim bir yönetmen ile çalışmaktan çok mutluyum” dedi. Filmdeki karakterinden bahseden güzel oyuncu, “İlk defa gerçek hayatta yaşamış bir karakteri oynuyorum. Benim için çok önemli bir rol, bahsettiğimiz kişinin Ferzan Özpetek’in hayatında çok değerli biri olması da önemli” dedi. Set ortamının çok güzel olduğuna değinen Büyüküstün, “Setteki ortam çok güzel, herkes birbirine yardım ediyor. Böylelikle çok güzel bir proje yaratıyoruz” dedi.

Son güncelleme: 11:04 - 27.05.2016