Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fıs Fıs İsmail seyirci kurbanı oldu
Fıs Fıs İsmail seyirci kurbanı oldu
Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinin Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı bakın hangi soruda elendi.
Magazin 20 Ekim 2016 - 13:43

Bir dönem Çocuklar Duymasın dizisinde izlediğimiz ve Fıs Fıs İsmail olarak akıllarımıza kazınan Süleyman Yağcı, Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katıldı. Selçuk Yöntem’in kendisine yönelttiği sorulara başarıyla yanıt veren ve baraj sorularını kendi verdiği yanıtlarla geçerek 15 bin liralık para ödülü almaya hak kazanan İsmail Yağcı’nın barajı geçtikten sonra karşılaştığı soruda seyirci jokerini kullanması ise elenmesine sebep oldu.

TINA TURNER’I SORDU

15 bin lira barajını geçtikten sonra ‘Lakabı ‘leğen kemiği’ olan şarkıcı kimdir?’ sorusu ile karşılaşan İsmail Yağcı’nın, ‘A-Tina Turner, B-Shakira, C-Freddie Mercury, D-Elvis Presley’ şıklarından Tina Turner’a takılması izleyenleri kahkahaya boğdu. Tina Turner’ı tanımayan İsmail Yağcı’nın dünyaca ünlü ABD’li şarkıcının soy isminin yabancı olmadığını düşünmesi ise stüdyoda ilginç anlar yaşanmasına sebep oldu. Öyle ki, Yağcı, Selçuk Yöntem’e Turner’ın nerelli olduğunu dahi sorma ihtiyacı duydu. Yağcı’nın bilemediği sorunun yanıtı ise Elvis Presley’di.

İşte fıs fıs İsmail’in Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki o anları:

 

Son güncelleme: 13:44 - 20.10.2016