Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amine Gülşe hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu hakkında son bilgi
Amine Gülşe hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu hakkında son bilgi
Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in sevgilisi 24 yaşındaki oyuncu Amine Gülşe, dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yakınlarından alınan bilge göre, Amine Gülşe'nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Amine Gülşe'nin hastaneden taburcu olduktan sonra basın açıklaması yapacağı belirtiliyor.
Magazin 20 Eylül 2017 - 15:35

ÖMERCAN ALTAY – SÖZCÜ

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil‘in sevgilisi güzel oyuncu Amine Gülşe dün akşam geç saatlerde apar topar özel bir hastaneye kaldırıldı.  Apandisit şüphesiyle hastaneye götürülen Amine Gülşe, hemen ameliyata alındı. Sözcü Gazetesi‘nin ulaştığı bilgiye göre, Amine Gülşe en geç iki gün içinde taburcu edilecek. Amine Gülşe‘nin sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada hayati tehlikesinin bulunmadığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

amine-gulseBaşarılı geçen ameliyat sonrası Amine Gülşe gözlem odasına alındı. Yakın dostları Amine Gülşe‘yi bu gününde yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu  Amine Gülşe‘nin taburcu olduktan sonra basın açıklaması yapması bekleniyor.
aminegulse-1

AMİNE GÜLŞE KİMDİR?

Amine Gülşe 30 Nisan 1993 İsveç doğumludur. Türk kökenli İsveç vatandaşı olan oyuncu ve manken Amine Gülşe 24 yaşındadır. Boğa burcu olan güzel oyuncu Amine Gülşe, 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi olmuştur.

Son güncelleme: 08:44 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.