Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Bana Sevmeyi Anlat 5. yeni bölüm izle – 30 Eylül 2016 Cuma Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Bana Sevmeyi Anlat 5. yeni bölüm izle – 30 Eylül 2016 Cuma Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 5. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde Haşmet ile olan kritik karşılaşma sonrası yaşanan gerilimleri izleyeceğiz. İşte 30 Ağustos Cuma Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 30 Eylül 2016 - 10:48

Bugün yani 30 Eylül Cuma 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de Fox TV’nin yeni dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat var. Bu akşam Fox TV’de Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 5. yeni bölümü yayımlanacak. Dizinin bu yeni bölümünde Alper, Leyla ve Haşmet’in karşılaşması gerilimi yükseltiyor. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 30 EYLÜL CUMA

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 Bana Sevmeyi Anlat
12.45 Gardırop Savaşları / Yeni Bölüm
15.15 Mehmet Özer ile Mutfakta – Yeni Bölüm
16.15 No: 309
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Bana Sevmeyi Anlat – 5. Yeni Bölüm
23.30 Rüzgarın Kalbi
02.15 Hayat Sevince Güzel
04.45 İnadına Aşk
05.30 Kiraz Mevsimi

KÖRDÜĞÜM 28. BÖLÜM ÖZETİ

Haşmet ile olan büyük karşılaşma Leyla ve Alper üzerinde şok etkisi yaratırken Gürkan'ın da dahil olması ile durum gittikçe gerilimli bir hal alır. Haşmet'in birden bire Leyla'nın iş yerinde karşısına çıkması, ortada bir cinayetin olmaması, Alper ve Leyla'nın birbirlerine duydukları güveni de gözden geçirmelerine neden olur. Haşmet emin adımlarla planını işletirken, Alper'in soru işaretleri, şüpheleri çoğalmakta dolayısıyla Engin ile de soğuk rüzgarlar esmeye devam etmektedir. Hakverdi için arama kurtarma çalışmaları sürmekte fakat umutlar tükenmektedir. Canan'ın dergi grubunun 25.yıl yemeği Haşmet'in restoranında gerçekleşecektir. Ve bu organizasyon; Alper, Leyla ve Haşmet için taşları yerinden oynatacak, unutulmayacak bir gecenin habercisidir…

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.