Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Çakallarla Dans izle – 10 Temmuz 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Çakallarla Dans izle – 10 Temmuz 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Çakallarla Dans adlı film ekrana gelecek. İşte 10 Temmuz Pazar Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 10 Temmuz 2016 - 10:28

Bugün yani 10 Temmuz Pazar 2016’da Fox TV yayın akışında Çakallarla Dans adlı film ekrana gelecek. Peki bugün Fox TV’de O Hayat Benim dizisinin yeni bölümü haricinde ne var; hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu akşam Fox TV’de O Hayat Benim dizisinden sonra Vegasta Bir Gece adlı film ekrana gelecek. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 10 TEMMUZ PAZAR

07.30 Çalar Saat Hafta Sonu
10.00 Kiraz Mevsimi
13.00 No: 309
16.00 Hayat Sevince Güzel
19.00 FOX Ana Haber Hafta Sonu
20.00 Çakallarla Dans
00.00 No: 309
03.00 Aşk Yeniden
04.30 İnadına Aşk

ÇAKALLARLA DANS FİLMİNİN KONUSU

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figürani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.